Parkování letiště Letňany, když bude všude kolem plno.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 6. 2018 06:35

Kde se bude dát zaparkovat na Stouny, nejlíp v dochozí vzdálenosti k letišti - to je do cca 3km. Nechce se mě spolýhat po skončení na metro, který asi bude narvaný.

Jak třeba u OC Letňany? Má někdo zkušenost s parkováním mimo otvíračku?
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 30. 6. 2018 06:50

Parkoviste neni zavreny ani v noci, takze bez problemu, ale nebudes samozrejme s tim napadem jedinej.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 6. 2018 07:02

V to bych si netroufl ani doufat :) JInak jsem koukal, že je tam i multikino, ktery pojede nejmin do pulnoci a nonstop Tesco, tak snad to pujde.

Jinak samozřejmě, nemusí to být zadarmo, klidně placený.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 1. 7. 2018 06:33

U Letňan snad ani nejsou na venkovním parkovišti žádný závory, který by se zavíraly... tam je normálně vjezd povolenej pořád a nijak reregulovanej, co si vybavuju.
To neznamená, že tam nemůžou dát dočasný vybírače výpalného, před koncertem.

Akorát to venkovní parkoviště je "zezadu" nákupního centra, a pokud ho nechceš obcházet, budeš muset jít touhle zkratkou
https://mapy.cz/s/2NzeX

na jejímž začátku je krátká zídka, na kterou je potřeba vylézt. Nic těžkého, ale třeba pro děti / těhotné to nemusí být úplně OK. (lze ale jednoduše obejít, +50m)
https://www.google.com/maps/@50.1340717 ... 312!8i6656
boss-ivoss
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 1. 7. 2018 07:11

Pokud budou vybírat výpalný, nemám s tím extra problém, jde mě spíš o to kde, než za kolik.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 1. 7. 2018 08:14

Já to tam znám docela dobře, bo letiště Letnany bylo mé pracovní místo. Bohužel mají pravdu žádné parkoviště se tam nenachází kromě parkoviště obchodních center, popřípadě supermarketů. Asi co, hodit to k Tescu na parkoviště s předstihem, čas zabít v nákupáku a pak se vydat na show.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 1. 7. 2018 08:35

Ok, stejně pojedu s předstihem.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků