Jak zjistit majitele vozidla dle SPZ? - NIJAK!! NEJDE TO!!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod honziss 2. 12. 2007 13:38

Nevite nekdo, jestli jde zjistit majitel vozidla dle spz? Jde o to, ze vcera mi nakej borec v cernym oplu sedrel ctvrtku auta v garazich na smichove. Ujel, ale nakej clovek mi zapsal spz. Pcr nic nevysetrila, jmeno mi nerekla. Zkousel jsem trochu hledat na webu, ale podarilo se mi jen zjistit pojistovnu a datum povinnyho ruceni...

Uvitam jakoukoliv radu! Predem diky!
honziss
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 2. 12. 2007 13:43

(Ne)jde.
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honziss 2. 12. 2007 13:58

7A0 5382

nepoznavate tohoto cerneho opla nekdo?
honziss
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 2. 12. 2007 14:00

Já měl za to, že se to nahlásí pojištovně (dáš jim i tu spz) a oni to pošéfujou, ne? Jestli ti odřel auto tak si pujde nechat opravit to svoje. A ten kdo si opsal spz je svěděk, tak co řešíš?
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 2. 12. 2007 14:01

nejakej týpek tady odsud to umí... Ale když jsem ptořeboval, tak se taky neozval...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 12. 2007 14:19

Já se ani nedivím, že ti policajti nechtěli říct jméno a adresu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 2. 12. 2007 16:06

honziss: borec tě odřel včera a dnes už víš že policie nic nevyšetřila ?

jsou snad povinni nehodu vyšetřit pořádně, tj. zjistit poškození tvého auta, najít a zjistit poškození toho druhého auta a teprve pak snad můžeou udělat nějaký závěr. To všechno už za víkend stihli udělat ?
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 2. 12. 2007 16:10

Koby píše:nejakej týpek tady odsud to umí... Ale když jsem ptořeboval, tak se taky neozval...l/quote]


Nebyl to saman? :mrgreen:
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 12. 2007 16:50

Přesně jak píše Vana666: zatím je brzo. :wink:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 2. 12. 2007 16:57

To je presne nevyhoda bonusu u pojistoven.. kdyby nebyly bonusy, mohl ti nechat na sebe cislo a nemusel by se ten vinik bat, ze o neco prijde, pojistovna by to zaplatila. Takhle by prisel o par korun, tak radsi ujede i s tim, ze tobe zpusobil nekolikatisicovou škodu...
Das Auto
Driver
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 2. 12. 2007 17:07

Honziss: měl jsi na místo okmažitě zavolat policajty, sepsat všechny ty papíry kolem toho a nahlásit to na pojišťovně toho viníka :) Ten s tim nebude souhlasit a je to slovo proti slovu, pokud ten svěděk nebude chtít svědčit (a to se stává velmi často) :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 2. 12. 2007 17:33

speleo: jaké slovo proti slovu ?
to jako že na tom druhém autě nepůjde žádné poškození poznat ?!
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honziss 2. 12. 2007 17:39

speleo píše:Honziss: měl jsi na místo okmažitě zavolat policajty, sepsat všechny ty papíry kolem toho a nahlásit to na pojišťovně toho viníka :) Ten s tim nebude souhlasit a je to slovo proti slovu, pokud ten svěděk nebude chtít svědčit (a to se stává velmi často) :)i/quote]


Kdyz jsem prisel k autu, tak jsem mel za steracem papir, ze dotycnej videl jak me odrel cernej opel, spz...., jenze tam na sebe nenechal kontakt, takze svedek neni a bez svedka neni vinik.

Svestky jsem volal okamzite, sepsali to, ale taky mi narovinu rekli, ze tohle nikdo setrit nebude, prioritu maj mrtvoly, zraneni, alkohol a ne odreny blatniky a jich je na to malo.

Toho majitele bych potreboval najit, "domluvit" mu at to jde se mnou dobrovolne nahlasit (nebo mu nahodou upadne zrcatko, pak druhy, ...)....aby se to splachlo z jeho ruceni.

Samo si to muzu nechat opravit z havarijky, ale mam vysokou spoluucast a nechce se mi davat 15tkc ze svyho, kdyz za to nemuzu.

Takze jestli nekdo znate zpusob/kontakt jak zjistit majitele dle spz, tak budu vdecen.

Zkusil jsem mailovej fake na jeho pojistovnu, treba bude mit zitra rano nekdo v koop.cz slabou chvilku a vyzvoni to...
honziss
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honziss 2. 12. 2007 17:40

Vana666 píše:speleo: jaké slovo proti slovu ?
to jako že na tom druhém autě nepůjde žádné poškození poznat ?! /quote]


Potrebujes mit nezavislyho svedka, nejlepe 3 nebo zaznam z kamery jak do tebe boura. I kdyby mel na aute ten skrabanec, tak to zadnej dukaz bohuzel neni..
honziss
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honziss 2. 12. 2007 17:43

MELLO píše:Já se ani nedivím, že ti policajti nechtěli říct jméno a adresu.a/quote]


Policemani byli celkem fajn, prijeli brzo, meli pochopeni, sli zjistit ty kamery, napsali mi do protokolu vetsi skodu, vysvetlili mi realny sance, probrali jsme vsechny mozny postupy - no proste mily prekvapeni, necekal jsem to.

Bohuzel, jmeno mi vyzvonit nemuzou, to uz by bylo asi moc.
honziss
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků