Sony Xperia 2105 se vybil při chodu navigace a nejde zapnout

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Magnificent350 29. 7. 2018 20:28

Zdravím a žádám o pomoc. Používal jsem dnes výše uvedený mobil jako navigaci na motorce. Tel mám uložený v pouzdru k tomu určenému na řidítkách a nebylo to poprvé, co jsem takto mobil provozoval. Telefon se mi při chodu navigace uplně vybil a nyní když ho dám na nabíječku, začne blikat oznamovací dioda že se nabíjí, zároveň se ale sám po cca 45s zapne a objeví se logo Sony + podsvícení displeje a dál tel nenaběhne. Nepomáhá ani přidržet tlačítko. Mohla odejít baterie nebo je telefon na odpis? Po 10 minutách v nabíječce, dělá telefon pořád to samé. Nabíječka je funkční.
Magnificent350
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 7. 2018 20:55

Nech telefon na nabíječce přes noc
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magnificent350 30. 7. 2018 03:00

Tak jsem zjistil, že nabíjení vůbec neprobíhá protože po 4h v nabíječce je stav stále stejný a nabíječka i baterie je studená.
Magnificent350
Junior

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 31. 8. 2018 20:43

Tak po těch letech už odejít mohl, není to žádná novinka. Koupit náhradu... Imho trávit čas opravováním nemá smysl... Max zkusit jestli reaguje při připojení k pc při držení volume nahoru nebo dolů...
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 9. 2018 08:55

Taky telefon z roku 2013. uff..
To už chce novej.. 8-)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků