Přepnutí integrované grafiky na NVIDIA

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Daveids 21. 2. 2017 07:37

Ahojte,
mám notebook kde mám integrovanou grafiku Intel HD Graphic 630 a pokaždé když zapnu nějakou hru tak se mi grafika nepřepne na moji GTX 1050. V NVIDIA setting jsem zkoušel dát všude nato aby byl nejvyšší výkon. To samé v power managmentu. Nevím co s tím prostě se to nepřepne. Ovladače to má tak nevím.
Daveids
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 21. 2. 2017 10:31

Ovladače aktuální?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daveids 21. 2. 2017 14:41

Ano jsou
Daveids
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lordzata 22. 2. 2017 11:00

Dát pravým na ikonu, Spustit s grafickým procesorem => vybrat NVIDIA ??? nefunguje?
Lordzata
Junior

Odeslat příspěvekod roman2277 22. 2. 2017 16:49

A máš tam ovladače od výrobce nebo ze stránek Nvidie??
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Junior

Odeslat příspěvekod Yang15 1. 3. 2017 21:03

Mam ted úplně ten samy problém na Lenovo E530, kde je Nvidia M620 (nebo 630).
Po preinstalaci Windows (jen abych vyčistil ntb) a nainstalování ovladačů to přestalo fungovat. Na nenu je malinka utilita (Nvidia Optimus Viewer), ktery ukazuje, zda nvidia běží, nyní stále off, občas to jen blikne na ON, ale hned zpět Off.

Tak jsem odinstaloval grafiku a stahl ovladače přímo z Nvidie. Po instalaci Optimus ukazoval jen ON, takze to konečně fungovalo, ale nešlo to zase vypnout. Po restartu ntb je to opět vyplo a uz to zase nefunguje.
Tak ja uz nevim :(

Jedine, co jsem udelal jinak po reinstalaci ntb bylo, ze jsem dal aktualizace primo z Windows a z Lenovo stranek jsem stáhl jen to, co Windows neumi.
Dřív jsem vse nejprve stáhl a instaloval z Lenovo. Ale nejak se mi nechce věřit, že by Windows našel spatny/nesprávne fcni ovladače..
Yang15
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků