Výkonný/herní notebook, 15", okolo 40t.

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tubb 3. 4. 2017 14:33

Zdravím,

potřeboval bych trochu poradit s výběrem:
rozpočet - Okolo 40 tisíc
určení notebooku - Primárně na něm poběží vývojové prostředky pro řídící systémy a vizualizace, virtualizace ve wmware , ve volnu bych si rád něco novějšího zahrál
velikost Velikost okolo 15", váha neomezuje, líbila by se mi dedikovaná numerická klávesnice, samosebou tenčí lepší, ale ne na úkor chlazení
odolnost - neočekávám v téhle cenové hladině vyloženě špatný materiál, prostě by to nějaké to přenášení mohlo vydržet bez rozbitých kloubů
výdrž na baterie Je mi jasné, že tady nemohu čekat mnoho, adaptér s sebou, ale 3h v idle bych bral
konektivita - Potřebuji rj45, hdmi a alespoň 2 usb 2.0/3.0 (bez myši, používám BT)

Je mi jasné, že se snažím sloučit neslučitelné, proto mě zajímá názor na níže uvedené typy. Rád bych si konečně po pár letech zahrál i nějakou novější hru (doteď jsem měl latitude s hd4000, šlo by o stategie typu Total War, Civka,Warhammer a blbosti s otevřeným světem jako GTA a Just Cause), ale protože se často přesouvám a nahrávám aplikace v terénu, tak potřebuji něco přenosného a stanici bych neužil.

Trochu váhám mezi GTX 1050Ti a 1060 (chlazení a spotřeba v idle x nárůst výkonu)
Zatím mne zaujalo tohle:
MSi GE62
Asus ROG 502/533
něco měl i Dell, ale dle recenzí špatný lcd panel

Díky za všechny Vaše rady a poznatky !
Tubb
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků