Notebook cca 25k 15,6"

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kultus 31. 5. 2017 15:04

co jsem jezte koukal i po Predatorovi 17 tak i u tak draheho NTB je to loterie a na zahr.forwch docela probirana zalezitost. Je to ostuda, ale jak pise kolega zalezi co sneses...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod PročČtešMojeJméno 12. 9. 2017 16:56

jan23 píše:Ahoj, stroj VX15 zakoupen s IPS/1050Ti/8GB/SSD256GB. Vše zatím funguje jak má jen ......

* Bleeding - vyzkoušel jsem bleeding video test z youtube a na displeji se objevila místa, kde bylo vidět jak zdroj světla zpoza displeje prosvěcuje. Neumím posoudit jestli je to moc nebo jestli je to v normě. Jaké máte zkušenosti. Můžu koupit další NB a vybrat, ale mám obavu že je to loterie.

* Zkoušel někdo boot acronis TI 2016 a našlo mu to disk?

jAN23


Tak co, stále funguje tak, jak má?
Přemýšlím taky o jeho koupi...
PročČtešMojeJméno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WulFgaR77 14. 9. 2017 14:04

Sice neptáš přímo mě, ale funguje bez problémů ... jenom se nemůžu zbavit "adaptivního řízení jasu displaye" resp. fce, která řídí jas podle toho, co je na display zobrazeno (dynamický kontrast :?: ). Nevím jestli není problém v Intel graf. ovladači (Max. performance tohle neřeší), prostě vypnutí system ignoruje :( Občas mě to obtěžuje.

EDIT: možná jde přímo o HW feature displaye a vůbec to zakázat nejde. Fakt netuším.

EDIT2: Tak ještě jsem teď našel v ovladačích "Technologie pro snížení spotřeby displejů" a zkusil zakázat, tak uvidíme. Prase aby se v tom vyznalo. :grr:
WulFgaR77
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků