Notebook ke studiu IT na VUT

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 18. 8. 2017 15:59

Třeba já, protože 3M privaci filtr... a jas je dostatečný.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod formald3hyd 19. 8. 2017 07:43

No právě, MBA si kupují jen hloupější PCčkáři, pravověrná ovce si už MBA nekoupí. MBA byl pozicován jako model pro ženy, u oveček najdeš 1 dívku ze 100, která má MBA, všechny otatní samice od ovcí dávno přešly na Core M nebo MBP, zpravidla to druhý. U nás je MBA nesprávně považován za low entry model. Z pohledu Apple je MBA cash cow pro chudáky/východní evropu/jižní ameriku/plantážníky/země s HDP per capita approx $10,000 – $20,000.

ČR sice dosahuje HDP per capita srovnatelné se zeměmi jako Španělsko nebo Izrael, kupní síla obyvatelstva vzhledem k cenám bydlení se blíží úrovni Běloruska nebo Azerbajdžánu, podle OECD to maj ovce lepší, v průměrné roční mzdě po přepočtu na paritu kupních sil se mohou směle srovnávat s Chile.

12" MacBook "Core i5" 1.3 (Mid-2017) je rychlejší než 13" MacBook Air "Core i7" 2.2 (Early 2015), na rozdíl od MBA zvládně připojit LG UltraFine 4K@60Hz, i ten SSD je u menšího MB dvakrát rychlejší než u vykopávky MBA.
formald3hyd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 8. 2017 08:37

A co když někdo chce malej lehkej notes na maily a web a chce OSX?!

Ty seš taky iovce...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 19. 8. 2017 09:31

Kvôli tomuto si mám kupovať MBA? Na toto mi stačí mobil. Jediná nevýhoda je menšia pohodlnosť pri písaní ale to je tak všetko.
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 8. 2017 09:42

Jojo, pracovat třeba po cestě ve vlaku celou dobu na mobilu? Jojo, super ;) fakt dobrej nápad...

Mám mobil s klávesnicí BB Passport, ale když mám dělat něco déle jak 15 minut vytahují X1C.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 19. 8. 2017 18:54

I give up. Na toto neviem dať protiargument.
MrFail
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků