Dell LATITUDE E6430

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Štěpy 8. 12. 2017 22:53

Zdravim, koupil jsem repasovaný Dell E6430 (i5, Intel HD 4000, 4GB RAM)
Notebook funguje v pořádku (W10 pro ) ale zdá se mi příliš hlučný, větrák je téměř pořád slyšet, nevím jestli to je tím že ntb už není nejmladší a tak větrák víc hučí, tudíž je to normální a nebo ne
Notebook není nijak teplý a dokonce mi pijde že i vyfukovaý vzduch je celkem chladný.
Zkoušel jsem doinstalovávat různé ovladače a i updatovat bios ale pořád je to stejné.
Mohl by někdo poradit...? díky
Přílohy
Bez názvu.png
Štěpy
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 9. 12. 2017 07:40

Ovladače na chipset jsou generický od M$, nebo od DELLu? Jak máš nastavený BIOS?
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Štěpy 9. 12. 2017 09:16

Právě jsem kvůli tomu doinstalovával už včera ovladače od Dellu. A co se týče biosu, tak to nevim jak je nastavenej ale jak jsem už psal updatoval jsem ho.

Teda teď ho mám asi hodinku zaplej a přijde mi že se to zlepšilo. je možný že tomu pomohly ty ovladače a nebo jak to byla čerstvá instalace tak si to jakoby "sedlo"?
Štěpy
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 12. 12. 2017 13:11

Delly Latitude maji v BIOSu moznost nastaveni na tichy rezim, ale snizi se tim vykon. Tvym problemem je na 90% cerstva instalace Win10 - te par hodin trva, nez si system osaha, udela si indexy vseho mozneho apod, v te dobe je trochu narocnejsi na CPU.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků