Dell Latitude E6420 - probuzení ze spánku?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod samarit 17. 12. 2017 12:05

Mám NB Dell Latitude E6420 s OS Win10pro 64-bit a často ho uspávám (režim spánku).
Probuzení je možné jen tlačítkem Zap/Vyp
Mám to tlačítko už dost opotřebené a byl bych rád, kdybych NB mohl probouzet klávesnicí, nebo touchpadem.
Jde to nějak nastavit?
Zkoušel jsem to vygooglit, ale podle návodu v Ovládací panely>...Hardware>Vlastnosti>Změnit nastavení (klávesnice ʌ myši) a nikde tam není záložka Řízení spotřeby, kde by to mohlo být to nastavení.
Poradí někdo?
Díky
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rydlo 19. 12. 2017 15:25

Poradím:
Neuspávat.... Neunavíš tlačítko Zap/Vyp
Nechat běžet i s připojením na net ať MS pomocí Win10 může z tvého NB "vytěžit" to, co zrovna potřebuje :D
rydlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samarit 26. 12. 2017 09:37

Ještě to doplním:
- uspat NB jde (podle nastavení) tlačitkem Vyp/Zap, klávesou Fn+F1 a zavřením víka
- po otevření víka se cosi stane a pak jde NB probudit jakoukoli klávesou, nebo myší. Takže ta možnost tam je, ale jen po otevření víka. Zavírat a otvírat víko se mi také pořád nechce, u předchozího NB mi odešly panty. Kdyby ta funkce otevření víka šla přehodit na něco jiného, tak by to bylo fajn. Nezná to někdo?
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků