Dotaz k docku

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod pepe_jaming 6. 3. 2018 21:01

Zdravím,

Mám notebook Dell Inspiron Gaming 7577 (i7, 16gb RAM, 1060) a k němu je připojený monitor 120hz monitor, razer deathadder a k tomu hyperx alloy klávesnice. Notebook většinou leží vedle mě a slouží v podstatě jen pro poskytnutí hardwaru, ale velmi často ho odpojuji a přenáším a tak mě zajímá jestli by nešel využít např dock nebo něco takového a v něm by bylo vše připojené včetně monitoru a ethernetu pokud možno a že bych vždy odpojil z ntb jen jeden kabel a šel.

Zajímalo by mě jestli by tak nebyla nějak omezena frekvence monitoru když by byl připojený přes dock a jestli vznikne nějaké zpoždění myši nebo klávesnice např při fps hrách a samozřejmě jestli bude stále dobře svítit xD

Díval jsem se zejména na tenhle dock https://www.czc.cz/i-tec-usb-3-1-usb-c- ... 62/produkt

nebo radši zvolit něco přímo od DELLu?
Díky za odpovědi
pepe_jaming
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 6. 3. 2018 22:48

V jakém režimu (resp. max. rychlost) ti jede ten USB-C 3.1 konektor na notebooku? Pokud tam máš jen 5 Gbps či méně, tak na to můžeš zapomenout (alespoň tedy s obn. fre. 120 Hz).

Pokud ti to jede na plných 10 Gbps tak by to teoreticky mělo být možné, nicméně pochybuji, že ti to přes ten dock projde.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod pepe_jaming 7. 3. 2018 09:12

Dobře a když pomineme obraz, tak s klávesnicí, myši, sluchátkama a popřípadě externím diskem by neměl být problém ne?
pepe_jaming
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 3. 2018 09:44

Ne.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

DELID na přáni. Více SZ.

Proč není EVO dobrý disk? -> http://bit.ly/2tnhOuq
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod pepe_jaming 7. 3. 2018 11:20

Ještě jeden dotaz :D
Bude jenom na ty periférie stačit nějaký levnější powered hub nebo raději ten Dock?

A ještě jestli náhodou nevíš jak dlouhý by maximálně měl být ten kabel k docku/hubu aby to nedělalo problémy?
Díky, za pomoc.
pepe_jaming
Kolemjdoucí

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor