PUBG na MSI Ghost

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod swarak 4. 5. 2018 07:52

Ahoj mam problemy s totalnim lagovanim PubG na mym MSI gs60 Ghost ( i7 4700 HQ ,[GTX860m 4GB][8GB RAM],vcera jsem poridil pubg a myslel jsem ze bych to mohl v klidu rozjet na tomhle starsim HW i kdyby na low deaily ale se zlou jsem se potazal,dal jsem na low a chvili to bezi plynule a chvili neskutecny lagy.Kdyz jsem to zkusil dneska znova uz jen lag lagy lagy,nehratelny.Myslite ze to muze byt jen netem nebo to mam nejak blbe nastaveny? koukal jsem na youtube a tam typek s lenovem y70 se stejnou konfiguraci to mel v dobry grafice a slo mu to paradne plynule s 60 FPS
swarak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 5. 2018 07:56

Od "deky" v chlazeni a kamenne pasty pres viry v systemu az po spatne pripojeni k internetu muze lezet spousta potencialnich duvodu.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swarak 4. 5. 2018 08:03

Pred dve dnama jsem totalne preinstalovaval okna se vsim vsudy a daval system na novy SSD,takze v tom snad zadny viry nejsou,je mozny ze chybej nejaky ovladace treba na grafiku nebo nepomohlo by instalovat pubg na SSD k systemu ze by se zrychlila nejak odezva nebo tak
swarak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 5. 2018 08:10

Tak ovladac na grafiku si stahni z geforce.com, doporucuji ten breznovy. S dubnovym jsou problemy.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků