Acer TravelMate P2510 (TMP2510-G2-M-55S2)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mses 27. 8. 2018 19:50

Dobrý den všem

se synem jsme pro jeho studia na VŠ vybraly tento NTB : https://www.tsbohemia.cz/acer-travelmate-p2510-shale-black-tmp2510-g2-m-55s2-nx-vgvec-002-_d300082.html

měl bych k němu pár dotazů
- nikde jsem zatím nenašel žádný recenze, tak jestli sním má někdo nějakou zkušenost :hm
- na několika obchodech uvádějí, že má vstup pro mikrofon - jinde zas ne, opět jestli někdo neví jak to je :?:
- a naposledy celkový názor pokud někdo ví něco co by mě mělo odradit od koupě či naopak ujistit, že jsme vybraly správně

ve FAQ jsem četl, že řada TravelMate už by měla být po stránce kvality v phodě, tak snad to tak bude :-)

děkuji všem za přínosné odpovědi
mses
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 28. 8. 2018 12:43

Dneska byva na noteboocich jeden ctyrpolovy audio jack, do ktereho se zapoji bud samostatna sluchatka nebo headset sluchatek s mikrofonem, pripadne samostatny mikrofon a sluchatka pres redukci.

Nasel jsem jen recenzi modelu se starsim HW:
https://www.notebookcheck.net/Acer-Trav ... 452.0.html
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod mses 28. 8. 2018 18:49

Díky za info, až při čtení odpovědi mě trklo, ža mám vlastně taková čtyřpolová sluchátka na PC.
V té recenzi mají i dobrý fotky a tam je i vidět u zdířky piktogram sluchátek i s mikrofonem.
mses
Junior

Odeslat příspěvekod mses 30. 8. 2018 17:09

Tak vidím že se nikdo další neozval, tak uvidíme. Když si vzpomenu napíšu případné poznatky. Příští týden jdu kupovat.
mses
Junior

Odeslat příspěvekod mses 23. 9. 2018 17:44

Tak sem tu zpět s prvními poznatky.
Prvních 14 dní se jeví jako naprosto bez jakékoliv chybky.

A tady pár postřehů.
Baterie při běžném nenáročném využívání i přes 8 hodin.
Podsvícení klávesnice příjemné bez prosvítání mezi klávesami, intenzita tak akorát.
Poměrně tichý chod i při zatížení.
Tento NTB kupován s jedním SDD, je možnost přidat druhý HDD, ale POZOR. Pro přidání je potřeba dokoupit instalační sadu - rámeček s kabelem za cca 250Kč.
Připojovací konektor je pak vtipně ukryt pod WiFi modulem, takže musíte odpojit WiFi modul, aby se mohl připojit kabel od rámečku.
Co se týče zpracování, tak zatím zjištěno jen špatně usazená těsnící gumka u chladiče s ventilátorem.
mses
Junior

Odeslat příspěvekod Otik II. 8. 11. 2018 10:52

DD, chci té koupit tento ntb, a tedy se ptám na poznatky po dalším měsíci.
Adále - to místo pro druhý disk- vejde se tam i 9,5mm vysoký nebo jen 7mm.
Otik II.
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků