Zkušenosti s eshopem na www.digiboss.cz

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod timbo 3. 10. 2006 15:06

Mátě někdo zkušenosti s internetovým obchodem na adrese http://www.digiboss.cz

Mam tam vyhlidnuty notebook, tak se chci zeptat, jak to u nich chodi?

Diky za odpovedi
timbo
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 3. 10. 2006 15:55

U NB je v podstatě jedno kde ho koupíš, teda pokuď ti nepošlou cihlu místo NB :). Reklamace se stejně řeší u servisního střediska danného výrobce.
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timbo 3. 10. 2006 16:16

Oops!: A ty mas zkusenosti s nejakym konkretnim eshopem?
timbo
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 3. 10. 2006 16:23

No, s koupí NB zrovna ne, ale dost věcí jsem kupoval třebu u Cybex.cz, Czechcomputer.cz, Alfacomp.cz, Obchod.cz a u všech bez problémů.
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timbo 3. 10. 2006 16:25

Oops: A jaky to byly polozky (cenově)?
timbo
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 3. 10. 2006 16:55

Většinou klasické pc komponenty, tak zas velké sumy jak u nb to nebyly...max. cena co jsem kupoval byla 14000. jinak jsem kupoval i domácí kino, autorádio, mobil, věci na kolo, věci na auto a všechno vždycky bez problémů.
Třeba cybex má i odběrní místa ...na netu objednáš a můžeš si pro to zajet a hned na místě vyzkoušet. Naposled když jsem tam odebíral, tak prodavač mi říkal, že mám i při osobním odběru u cybexu 14denní lhůtu na vrácení bez udání důvodu...
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timbo 3. 10. 2006 17:11

Koukal jsem na http://www.obchod.cz a docela se mi to tam libi, i ceny maji hodne slusny.

Takze rikas, ze na obchod.cz taky neprohloupim?
timbo
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 3. 10. 2006 17:36

Ty eshopy co jsem napsal je vešměs klasika, všechny jsou v poho.
I tady na foru už se to tu mockrát probíralo...zkus pohledat ve starších threadech.
Jestli kupuješ nb asus, tak mrkni i na asus.as
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skutečnost 1. 9. 2018 16:30

Koupil jsem pred rokem mobil. Xiaomi Redmi 4X. Odesel display. Poslal jsem na reklamaci. Po oprave pres Digiboss odesel mobil uplne. Poslal jsem znovu na opravu. Vratili mobil, ze je v nem lepkava latka. Pritom mobil rozebiral jen servisak. Velmi spatna reklamace. Hodili na nas skvrny uvnitr mobilu kam se dostal 2x jen servisak pres digiboss. Komunikace je katastrofalni. Jakysi pan Zavr.. mi nebere vubec telefony. Dnes jsem volal, ze bude v 9:00 v kancelari. Zkousel jsem to 4x po hodine a nebral tel. Mobil s fotkami skvrn uvnitr mi poslali zpet a email o zamitnuti den predem v 8 v noci. Velmi velmi spatny servis. Nemam mobil a digiboss mi jen pise, ze "mame smulu". Tedy pan Zav.. z reklamaci. NEDOPORUCUJI. NYNI SE MUSIM OBRATIT NA COI A RESIT U NICH POMOC. REKLAMACI OPRAVY MI ZAMITLI PRO SKVRNY UVNITR MOBILU KAM SE BEZNY UZIVATEL NEDOSTANE. UZ NIKDI VICE DIGIBOSS. Celkem jsem musel kvuli nim vyhodit pres 300 kc za postovne. Mobil jsem posilal 2 x na opravu. Po prvni oprave sel jen 14 dni. Po druhe oprave mi ho vratili s fotkami pofidernich skvrn uvnitr mobilu kam se uzivatel nedostane. Navic ponicil pri oprave nekdo gumicku kolem kamery a nedocvakl ani mobil poradne zpet pri sestavovani. Skvrny ani nemaji stopy po vtekani dovnitr. Jsou to skvrny na baterii beze stop vtekani. Navic skvrny na schovanych zakrytych mistech. O zadne kapaline lepkave nevim. Na dotaz ze chci mluvit s opravarem mi napsali mail ze mi nesdeli kontakt. Telefony na jakehosi pana Zav.... z reklamacniho neprepojuji. Daji jen klapku kterou stejne nebere. Katatrofalni poprodejni servis. Nedoporucuji. Schovavaji se prede mnou a napsali jen 2 maily.
Skutečnost
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků