Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod SigmaError 13. 9. 2018 13:28

To si už ale děláte zadek ne?

Přijdu na živě.cz z mobilu načtou se mi články, pak se dotahuje dlouho jak cip krutopřísná reklama a na první klik je vlastně úplně kam kliknu mě to přesměruje na reklamní server.

To se už fakt běžte vys*at...

Asi bude fakt jednodušší si rootnout telefon a tyhle s*ačkoskripty zablokovat.. Už na to fakt nemám náladu řešit agresivní praktiky zobrazení reklamy,fakt ne.
SigmaError
Junior

Odeslat příspěvekod suk 7. 11. 2018 13:18

To ste se fakt *****, ne? http://sh.sukovec.cz/upload/zivecz.png
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 11. 2018 14:39

WtF?! :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 8. 11. 2018 01:25

No tak to mě .... :lol:
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monikash 8. 11. 2018 10:53

Opera na tebletce mi taky místo článku napřed otevře stránku s reklamou. Musím dát zpět, abych se "vrátila" na požadovaný článek. Jedu sice přes fiwinu, ale zbytečně to naštve a hlavně zdržuje.
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 11. 2018 10:54

suk píše:To ste se fakt *****, ne? http://sh.sukovec.cz/upload/zivecz.png

Spíše to vypadá na chybně sparsovanou stránku, než záměr.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 11. 2018 10:59

r34ktor: no, spis to vypada na chybne napsanou reklamu, protoze kdykoliv se tahle konkretni reklama objevila, tak to dopadlo takhle. Ostatni v pohode. + navic se chovala jak popsal prispevatel nademnou :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 11. 2018 11:33

I to je možné.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod našinec 3. 12. 2018 10:49

Kdyby správce webu živě.cz se nemusel tolik věnovat reklamám, tak by třeba opravil a řádně zfunkčnil tyto stránky. Je to zde horší a horší, např. nefunkční přihlášení z 'Váš názor', nefunkční rozbalovací menu u profilu, vyhledávač je na pendrek, ...Ten kdo se zabývá správou těchto stránek, tak by zasloužil umlátit lopatou.
našinec
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 12. 2018 19:37

našinec píše:např. nefunkční přihlášení z 'Váš názor'

Funguje.

našinec píše:nefunkční rozbalovací menu u profilu

Funguje.

Nejspíš ti to rozbíjí blokování reklamy, skriptů, nebo cookies.

našinec píše:vyhledávač je na pendrek

Jako alternativu lze použit google s operátorem site:zive.cz.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod našinec 3. 12. 2018 20:03

Nevím, zda jsme si dobře porozuměli, ale neměl jsem na mysli stránku SuperForum.cz, ale např. VTM či Počítače. Ale snad ano. Je pravda, že v tuto chvíli, oproti několika předchozím dnům, to mi již nefunguje pouze na Opeře. Na Edge nefunguje přihlášení z diskuze, ale rozbalovací menu profilu funguje. U FF funguje v tuto chvíli oboje, a to jak s blokovačem reklam, tak bez něho.
Nepopírám, že chyba může být u mne. Ještě se na to podívám. Díky za radu s tím vyhledávačem. Zatím jsem ale ještě nevyzkoušel. :nenapadne
našinec
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 12. 2018 21:15

našinec píše:Nevím, zda jsme si dobře porozuměli, ale neměl jsem na mysli stránku SuperForum.cz, ale např. VTM či Počítače.

Jo, rozuměli jsme si.

našinec píše:Je pravda, že v tuto chvíli, oproti několika předchozím dnům, to mi již nefunguje pouze na Opeře. Na Edge nefunguje přihlášení z diskuze, ale rozbalovací menu profilu funguje. U FF funguje v tuto chvíli oboje, a to jak s blokovačem reklam, tak bez něho.

To chtělo napsat rovnou, že máš problémy jen v určitých prohlížečích (ideálně i s jejich verzemi). Výše zmíněná funkčnost je odzkoušena pouze na Firefoxu (63 a 65).
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod našinec 4. 12. 2018 19:36

To chtělo napsat rovnou, že máš problémy jen v určitých prohlížečích...
:shock:
Co bylo nesrozumitelné na:
Je pravda, že v tuto chvíli, oproti několika předchozím dnům, to mi již nefunguje pouze na Opeře.
našinec
Junior

Odeslat příspěvekod TomPlasil 20. 5. 2019 13:09

Už je to vychytané v mainline
zive.cz,mobilmania.cz##+js(cookie-remover.js, /^_?adb/)​​
​##+js(setTimeout-defuser.js, iframe)​​​​
##+js(addEventListener-defuser.js, beforeunload)
TomPlasil
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků