Gigamania download - Access denied

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gepardic 15. 6. 2010 13:00

Už delší dobu nemůžu nic stáhnout z Gigamanie
při pokusu stáhnout například: http://www.zive.cz/programy/firefox/pr-7117
mě to na stránce http://gigamania.zive.cz/download.ashx?id=7117 píše jen 'Access denied' a tím to končí.
(odpověď serveru je přitom ale 200 ok)

Proč odtamtud nemůžu nic stahovat?
@iiic
gepardic
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 15. 6. 2010 13:09

Z Gigamanie nejde stahovat ze zahraničí.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gepardic 15. 6. 2010 13:46

Tak to mám asi smůlu... nepředpokládám že by se vám chtělo jen kvůli mě opravovat IP lookup, když jsem jich pár zkusil z googlu tak ty na prvních pozicích našli Czech republic bez upřesnění města, ty další už ale nezjistily nic, pobavil třeba tento: http://www.hostip.info/index.html který prohlásil '... actually we haven't a clue.'. Ve skutečnosti je to Přerov, ale když poskytovatel nevyplnil příslušnou kolonku tak to je holt těžký.

-- 15. 6. 2010 14:51 --

Jo a ještě jsem si vzpomněl že bych taky chtěl vyjádřit svůj důrazný nesouhlas s dělením internetu podle státních hranic XD
@iiic
gepardic
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 15. 6. 2010 13:54

Také s tím nesouhlasím. :)

Jinak já nevím, kdo má Gigamanii na starost, ale dal jsem vědět vrchnímu vedení. :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koblih 15. 6. 2010 14:22

podle
gepardic píše:http://www.hostip.info/index.html

mam Location: IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF ale gigamania jede :)
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gepardic 15. 6. 2010 14:27

Koblih píše:podle mam Location: IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF ale gigamania jede :)
No jo není IP lookup jako IP lookup, a to je právě ta nepříjemnost. Teď jsem zkoušel hulu.com a ani takový mimozemšťan jako já odtamtud nic nepřehraje.
@iiic
gepardic
Junior

Odeslat příspěvekod zluk 7. 9. 2010 20:29

Mě to nejde také už 2 měsíce,operator mě odkázal na provozovatele serveru.
Ihned jem poslal e-mail vrchnímu vedení,potvrzeno přečtení ale do dnešního dne nám stále píše 'Access denied' .Ozve se někdo k tomuto problému z Gigamánie děkuji.
zluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gepardic 11. 9. 2010 15:54

Já to zapoměl napsat sem... po stručné domluvě kde jsem prozradilo svoji IP adresu ji nějaký hodný pán přidal jako výjimku čímž se celá naše kolonie skrytá pod stejnou tajemnou proxy dostane na soubory gigamánie... ještě jednou děkuji.

zluk -ovi bych teda asi taky doporučil rovnou kontaktovat administrátora a domluvit se nějak podobně.
@iiic
gepardic
Junior

Odeslat příspěvekod zluk 16. 9. 2010 19:26

gepardic píše:Já to zapoměl napsat sem... po stručné domluvě kde jsem prozradilo svoji IP adresu ji nějaký hodný pán přidal jako výjimku čímž se celá naše kolonie skrytá pod stejnou tajemnou proxy dostane na soubory gigamánie... ještě jednou děkuji.

zluk -ovi bych teda asi taky doporučil rovnou kontaktovat administrátora a domluvit se nějak podobně.



Dík za radu, ale to jsem přesně udělal před 14 dny "potvrzení přečtení emailu"ale stále se nic neděje.
zluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tech778 16. 9. 2010 21:30

Tak mě to taky nejde, ale už si pomalu zvykám. Na barrandov.tv sem měl problém při přehrávání videí který maj bloklý pouze pro ČR, a rozhodně sem dle diskuze nebyl jedinej. Tohle blokování podle nějaký trapný a chybný databáze IP adres je nanic. To mám jako prosit každýho trapnýho blokanta? Nechce se mi tu nikomu psát, to si ten program radši stahnu jinde, naštěstí existujou ještě normální servery.
Intel Core i3-530, GA-H55-UD3H, Kingston 2x2GB DDR3 1600 MHz HyperX CL9, Seagate 7200.12 1TB, Sapphire ATI Radeon HD 5670 512MB GDDR5, Seasonic SS-400ET-F3 (80Plus Bronze), CoolerMaster Sileo 500, Windows 7 Home Premium CZ 64bit
tech778
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 23. 9. 2010 22:38

Nechci Ti brát iluze, ale věc je to poměrně rozšířená. Třeba i na GlobalTV existují omezení a to samé platí třeba pro "lokálky" globalnews.ca, globalsports.ca, řada streamovaných koncertů, ... tak to prostě je. Když chci vidět něco v češtině musím použít českou IP a to tak, že jsem to vyřešil skrze kamaráda - český provider a chodím třeba sem (zivě.cz, atd) právě skrze něj. U nás používám nativně naše IP, která fungují i pro většinu US serverů, alespoň těch na severu. Hold realita, ale má to i své výhody, hlavně v ČR, protože se pak neptají někteří jedinci, jestli by nebylo možné "řešit" třeba Fox a jejich seriály :))))
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zluk 28. 9. 2010 09:00

Je to opět měsíc co žádám o odblokování gigamánie,ale vedení živě na to kašle.
zluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zluk 9. 12. 2010 19:02

Problém vyřešen, odblokováno v listopadu Dík.
zluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tech778 9. 12. 2010 19:34

Taky mi to už valí, celkem by mě zajímalo jestli to je na základě přečtení tohoto vlákna, nebo jen natáhli aktuální databázi.
Intel Core i3-530, GA-H55-UD3H, Kingston 2x2GB DDR3 1600 MHz HyperX CL9, Seagate 7200.12 1TB, Sapphire ATI Radeon HD 5670 512MB GDDR5, Seasonic SS-400ET-F3 (80Plus Bronze), CoolerMaster Sileo 500, Windows 7 Home Premium CZ 64bit
tech778
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků