Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ITTomas 30. 10. 2014 07:13

Zdravím návštěvníky a předně pak členy projektu živě.

Jakož to ajťák tělem i duší, jsem si před několika dny řekl, že živě podpořím ve svém snažením a vypnu si plugin adblock pro celou doménu živě.cz tak, abych shlížel reklamy a podpořil tak další provoz Vašeho serveru.

S politováním musí však zkonstatovat, že jsem dnes ráno adblock opět musel zapnout.

Je neštěstí s tak otravnými reklamami dostat vůbec svou ranní porci informací.
Je to vskutku otřesné. (vyskakovací pluginy flashe, apod.).

Ač je to paradox, tak méně je někdy více. Zamyslete se nad tím v reklamním oddělení ;-)
Naposledy upravil myšpulín dne 30. 10. 2014 17:25, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
HP ProBook 6475b, 900p, APU A6-4400M (3,2GhzT) w AMD Radeon HD7520G, 8GB RAM (1,6GhzD), Crucial M550 128GB SSD, Hitachi 500GB 7200@, Glan, Wlan(abgn)+BT4.0
ITTomas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 30. 10. 2014 17:04

viewtopic.php?f=911&t=1150139

S reklamou je to zde bohužel marné. Od doby, co začali používat ty nechutné vyskakovací reklamy, které jsou navíc nechutně nahlas i ozvučené (řvou jak kráva na normální hlasitost), ... za mne na tomto webu bez AdBlocku ani ránu. A myslím, že takovýchto uživatelů je zde spousta.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feartohell 30. 10. 2014 17:56

Zive.cz je vlastne v reklamach unikat, je to jedina stranka na ktere mam v adBloku pridavna pravidla
na reklamy pred videii
feartohell
Junior

Odeslat příspěvekod tom-tom 30. 10. 2014 18:47

Taky jsem jim chtěl dát šanci a adblock vypnul. Reklamy po stranách a v záhlaví mi až tolik nevadí, ale když mi při vstupu na web vyskočí přes celý prohlížeč reklamní spot se zvukem, tohle je už i na mě moc. Takže opět ADBLOCKuju.
t-t
tom-tom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 30. 10. 2014 18:53

akorát zbytečně přidáváte cenzorovi práci...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom-tom 30. 10. 2014 18:57

I on bere mzdu z těch reklam, které se zobrazují ostatním chudákům, kteří je neblokují. Takže jestli se to rentuje, směle do toho! Je to jeho chleba :)
t-t
tom-tom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfah4ns 30. 10. 2014 19:52

Ok, ale jestli chcete pridavat praci cenzorum, nedelejte to na foru, kde zadni nejsou, pouze dobrovolny tym modu a adminu :-) /kteri sami adblock pouzivaji ;-) /
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod waldir 30. 10. 2014 20:20

Souhlas. Adblock nepouzivam, abych podporil provoz webů, o nez mam zajem, ale kdyz na me vyskakuji animace, popupy, nebo ruzne nechutne gify a podobne, tak si rad dam praci s nastavenim blacklistu pro prislusne weby pripadne nastaveni nativniho clienta misto online verze (zdravim timto centrum a jejich gifove reklamy na hubnuti, a dekuji, ze me naucili pouzivat klasickeho mail clienta :tleskani ).

Nastesti pro vetsinu webu staci mit vypnute js :-]
waldir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 10. 2014 08:11

Tým modů a adminů ? Vím jen o 2 modech a hlavním adminovi :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 10. 2014 10:48

A navíc jeden moderátor ani nemá vlastní počítač a vůbec jim nerozumí. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alfah4ns 31. 10. 2014 12:20

Python.p píše:Tým modů a adminů ? Vím jen o 2 modech a hlavním adminovi :)

Tým jsou 2 a víc, to nevíš? :P
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 10. 2014 12:21

2 jsou pár ne ? :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 31. 10. 2014 12:22

Pak záleží, jestli lze pár považovat za tým, nebo ne, pač bysme mohli dále pokračovat trojicí, čtveřicí, atd :)
Podobné téma na diskuzi by mohlo být - od kolika stromů lze považovat jejich skupinu za les :D
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 10. 2014 12:28

:lol:

Myšpulín se přiznal sám a bez mučení že nemá PC takže je jen za 1/2 a pak tedy 1,5 Moderátora není tým.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 31. 10. 2014 12:31

OK :lol:
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků