Textová verze Živě.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Izibia 1. 2. 2016 10:22

monikash píše:A nemohli byste tam nahoře chtít, aby živě vypadalo aspoň jako Mobilmania, Digiarena nebo AVmania? :oboze

Marek Lutonský píše:Po pravdě spíše chceme, aby mobilní verze těchto webů co nejdřív vypadaly tak, jak teď vypadá Živě :-)


Na avmanii nechodím, podíval jsem se, a ten design je téměř dokonalý, včetně mobilní verze.

8-) Jsem na to zvědavý ze sociologického hlediska
- buď se uživatelé přizpůsobí a neutečou
- nebo za měsíc přiběhne živě s prosíkem

:-) Zatím se ale Marek Lutonský tváří dost sebevědomě.

monikash píše:A mohla by se Diskuse otevřít hned jak na ni kliknu a ne aby mě to vrátilo zase nahoru?

odkud proboha na diskuzi klikáš? Máš ji mít v záložkách, nebo přes našeptávač a "forum"
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Vlasta Kašpar 1. 2. 2016 10:46

[quote="tohle není chyba, ale záměr. Chceme, aby mobilní Živě vypadalo takhle."[/quote]

No nakonec proč ne - je to váš server - máte právo ho zabít... :roll:
Vlasta Kašpar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monikash 1. 2. 2016 11:12

Mám ji v samostatné záložce, ale taky chci kouknout napřed na živije.
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Izibia 1. 2. 2016 11:37

Na živije (nefórum) se nemáš vůbec koukat! A ještě se k tomu veřejně přiznáš ...
Teď abys chodila kanálama!
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 1. 2. 2016 12:32

Myslíte z titulní strany, z výpisu článků abyste se hned dostala na diskuzi? To asi nepovolíme, tady chceme velký odkaz na celé ploše příspěvku - nevyčleňovat pár pixelů pro diskuzi. Z hlediska dotykové ovladatelnosti by to nebylo ono. Je potřeba kliknout na článek, tam je ale už hned nahoře aktivní odkaz do diskuze.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod br_ko 8. 2. 2016 16:54

Marek Lutonský píše:Marek L. to čte, ale nic s tím neudělá :-) Fakt ne, tohle není chyba, ale záměr. Chceme, aby mobilní Živě vypadalo takhle.


Děkuji za oficiální vyjádření. Jen mi to přijde trochu arogantní. Přeci by mělo záležet na přáních čitatelů ne? Zajisté změnu dost lidí uvítá, část přijme jako nutné zlo, ale stále tu bude nezanedbatelné procento, které by rádo textovou verzi. Věřím, že z programátorského hlediska to nemůže být zásadní překážka. Myslíte, že budete uvažovat o obnovení textové verze vedle této mobilní?
br_ko
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků