stará vs. nová verze zive.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jojomojo 19. 2. 2016 23:16

Mate pocit ze nezrusitelna reklama tychto rozmerov je ok?
Přílohy
image.png
image.png
jojomojo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.kv 19. 2. 2016 23:43

o.k není, ale bohužel tohle konstatování nic nevyřeší.
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojomojo 20. 2. 2016 15:18

a co tomu pomoze?:)
jojomojo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monikash 20. 2. 2016 16:25

Přestat číst Živě. :-/ A do budoucna i Mobilmánii, která už taky přešla do nového vzhledu.
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 20. 2. 2016 16:40

jojomojo píše:Mate pocit ze nezrusitelna reklama tychto rozmerov je ok?

To nebude reklama na Živě. Buď ji zobrazuje prohlížeč, který používáš, nebo nějaká aplikace běžící na pozadí, co má povoleno kreslení přes jiné aplikace (předpokládám, že jde o telefon s Androidem).
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojomojo 21. 2. 2016 02:29

iphone 5 s defaultnym safarim. takato reklama sa zobrazuje len na zive. takze to bude reklama na Zive.cz
jojomojo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monikash 21. 2. 2016 08:19

Mobilní Opera takhle Živě nezobrazuje.
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 2. 2016 09:20

Zive, mobilmanii cist jedine pres veci typu greader, krasne prehledne, patlal designer ze zive je mimo hru, rusive prvky rovnez..
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 21. 2. 2016 10:30

Nebo necist vubec jak se temer uplne stalo me. Musim rict, ze root se s podobne krvavou zmenou popasoval milionkrat lepe.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 21. 2. 2016 11:26

Už to není ono, ale furt ta informační hodnota tam je :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 21. 2. 2016 12:17

Beru ciste nasazeni noveho designu. Nechali si aspon vysvetlit, ze s dlazdicema bez perexu muzou zavrit kram.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 21. 2. 2016 15:27

jojomojo píše:iphone 5 s defaultnym safarim. takato reklama sa zobrazuje len na zive. takze to bude reklama na Zive.cz

Těžko říci. Osobně jsem se s takovým překryvným banerem na Živě nesetkal.

oooooooooo píše:Zive, mobilmanii cist jedine pres veci typu greader, krasne prehledne, patlal designer ze zive je mimo hru, rusive prvky rovnez..

Zobrazují se ti na Živě v gReaderu (4.2.0) v offline režimu obrázky? Mě ne.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 2. 2016 11:41

jojomojo> To je zvláštní. Také bych odhadoval, že tohle není na naší straně. Nechám to ale samozřejmě prověřit.

-- 22. 2. 2016 12:28 --

Tak ne, tohle nebude od nás. Neinstaloval jste do Safari v iOS nějaký content blocker pro blokování reklam? Možná vám tam totiž místo toho vkládá svoje.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psychocowboy 22. 2. 2016 12:31

Neda mi to a musim se pridat. Ac zive sleduji nejaky ten patek, tyden i rok, tak to co se posledni dobou tady deje stoji za velike vylizpr...

Tohle nema s prijemnym UI nic spolecneho. Mozna jsem stara skola, mozna jsem rozmlsany jinymi weby, ale tohle je spatne. Navic nechapu jak to ze nemate vlastni aplikaci, ktera by resila drtivou vetsinu problemu se zobrazenim jelikoz to byl predpokladam duvod k redesignu.

Bohuzel i obsahove to zacina pokulhavat a uprimne, kdyby se technet o trosku vic specializoval na PC tak uz sem ani nechodim. A to sem chodim denne v nadeji ze prijde nejaky famozni clanek. Nebo aspon nejaky s kotvou.

Ale budiz. Preju hodne stesti. A kdyz udelate podobnou appku jak ma idnes tak treba utisite ty "jednotky" nespokojenych uzivatelu.
psychocowboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jojomojo 22. 2. 2016 14:30

Marek Lutonský píše:jojomojo> To je zvláštní. Také bych odhadoval, že tohle není na naší straně. Nechám to ale samozřejmě prověřit.

-- 22. 2. 2016 12:28 --

Tak ne, tohle nebude od nás. Neinstaloval jste do Safari v iOS nějaký content blocker pro blokování reklam? Možná vám tam totiž místo toho vkládá svoje.


nic nestandardne som neinstaloval. safari bez addonov/pluginov. som v zahranici tak je mozne ze vas dodavatel reklam vybera ine reklamy nez v CZ/SK. napriek tomu som takych reklam na zive.cz zazil cez mobil niekolko.
jojomojo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků