Proc uzamceny dotaz v poradne?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod syd1 21. 5. 2016 20:50

Dobry den,

http://www.zive.cz/poradna/ms-excel---k ... tanswers=1

Jen by me zajimalo, proc doslo k uzamceni dotazu vyse? Bylo poruseno nejake pravidlo? Dve odpovedi pod dotazem mi pripadaji spise urazlive. Dotaz je formulovany srozumitelne, s ukazkou - nevidim v nem zadny problem. A na tom, ze se dotycny pta na ruzne veci, neni snad nic spatneho. Ucelem Poradny doufam je, ze nekdo se zepta a nekdo poradi. Pokud ten druhy nekdo nema co poradit, tak at radsi nekomentuje. Nebo se pletu?

Dik
syd
syd1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 21. 5. 2016 21:06

Zdravím,
na rovinu by asi bylo fajn zmínit, že fórum živě.cz a poradna živě.cz spolu mají společnou tak akorát svojí doménu (obojí jede na živě.cz). Jinak to jsou dvě na sobě nezávislé platformy, každá moderovaná jiným týmem moderátorů a (je možný, že teď kecám - upřímně, nezabýval jsem se tím) asi i trochu jinou sadou pravidel.

S tím co jsem napsal výše mi pak nezbývá, než napsat jen jediné: Nevím, netuším. Náš moderátorský tým nemá v poradně žádná privilegia.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod syd1 21. 5. 2016 23:07

Diky za informaci. Tak trochu jsem cekal, ze to tak bude. Hledal jsem nejaky odkaz, kontakt na admina na poradna zive.cz, ale bez uspechu. Proto jsem zkousel napsal zde. Ale asi to nema cenu resit.
syd
syd1
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod dasv 21. 5. 2016 23:51

Stačí kliknout na odkaz v první odpovědi. Konečně v Poradně začali "dotazy" trapných tupounů zamykat.
dasv
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rr-zz 22. 5. 2016 01:58

myslím že je to zamčené zcela korektně, pokud se podívám na záplavu dotazů které jsi tam nasekal(a). S takovejma dotazama si zajdi na profi školení, tohle myslím opravdu není to čím by se poradna měla zabývat (a admin tam nejsem)
rr-zz
Junior

Odeslat příspěvekod syd1 23. 5. 2016 00:03

Poradna slouzi k tomu, ze nekdo potrebuje od nekoho poradit. Muj obor je excel makro, delam to rad, ve svem volnem case (take se tim ucim) a bezplatne a je mi celkem jedno, jestli se dotycny snazi vec pochopit hloubeji nebo ne. Pokud se pta srozumitelne, vecne, vzdy rad pomohu.
Konkretne v tomhle pripade nevidim absolutne nic v neporadku, behem tri let nekolik dotazu... Je tam snad nejaky limit, kolik dotazu rocne? Lidi nekdy reaguji, zodpovi dotaz, nekdy nechaji bez povsimnuti ( kdyz se jedna o naivni otazku).
Radit nekomu zajit se proskolit, zaplatit si kurz, to je o cem by Poradna mela byt...? Je dobre, ze nejsi admin rr-zz.

syd
syd1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků