Přesměrování na http://ww62.js.audience.market/

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod krakenax 3. 9. 2016 07:44

Mám problém když chci kliknout z těchto stránek na autorevue a další weby tak mě to přesměruje na http://ww62.js.audience.market/ Pokud zakážu javascript vše funguje jak má. Dělá mi to ale i tablet a nejsem si jistej jestli je chyba na mojí straně. Stalo se to někomu?
krakenax
Junior

Odeslat příspěvekod omualo 3. 9. 2016 08:00

Chyba na strane provozovatele, nejste sam.
omualo
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 3. 9. 2016 08:01

Podobně se chová i doupě. Po tom co je stránka načtená, tak se to pokusí načíst nějaký ***** z js.audience.market a to se nepovede, při pokusu o ping dostanu hlášku:
Kód: Vybrat vše
Odpověď od 88.86.96.89: Cílový hostitel není dostupný.

Takže server asi nejede. Chyba opravdu není na vašem přijímači, ale na vysílači třetí strany. Teď jsem zjistil že je touto chybou postiženo i forum. Také chvíli po načtení stránky se se to přesměruje na nefunkční web.

Ale celkem mi funguje postup: stránku načíst a těsně před koncem načítání kliknout na STOP (ovládání prohlížeče), stránka se přestane načítat a nespustí se ten nesmyslný skript co se chce spojit na nefunkční web. Sice nevím jak s tím bude fungovat různé psaní do komentářů, protože tam se všude využívá javascript, ale pro čtení je to použitelné.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ansam 3. 9. 2016 08:14

Nargon píše:...Ale celkem mi funguje postup: ...

Mne funguje tento postup:
- zaradil som stránku http://ww62.js.audience.market medzi blokovania v AdBlock Plus. A je pokoj.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juwa2 3. 9. 2016 08:39

Ten javaskript (audience.market) jde zablokovat selektivně (dát ho mezi nedůvěryhodné) pomocí NoScript (Firefox). Potom vše ostatní na stránkách funguje.
A tady je filtr do Adblocku který na rozdíl od výše zmíněného funguje - protože není řešení zablokovat onu stránku, ale je třeba blokovat skript který na ni přesměrovává:
||cdn.audience.market/js/audience.js ;-)
Naposledy upravil Juwa2 dne 3. 9. 2016 09:13, celkově upraveno 3
Juwa2
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 3. 9. 2016 08:48

Uz jsem si myslel, ze jsem sam, protoze se to tady jeste neobjevilo ;-)
Na strankach zive.cz jsem musel vypnout javascript (v Opere).

Nedela to poradna, ale forum, pauza, audio, auta....
Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 3. 9. 2016 09:18

Chybné nastavení i-prohlížeče:
krakenax píše: přesměruje

Automatické přesměrování = hackerská technika.
Slušný webmaster to nikdy nepoužívá!
Ovšem každá site může být hacknutá.
Rozumný BFU si proto tyto a podobné nebezpečné techniky zakáže v nastavení i-prohlížeče.
K tomu nejsou třeba admin práva.
Příklad pro FF64:
redirect.PNG
redirect.PNG (1.4 ) Zobrazeno 14931 krát

Default = 20 => čuňárna autorů!
Pokud přesto chcete nechat přesměrování povolené, můžete požadovat výzvu k odsouhlasení:
redir-prompt.PNG
redir-prompt.PNG (1.49 ) Zobrazeno 14924 krát
Přílohy
redirect.PNG
redirect.PNG (1.82 ) Zobrazeno 14922 krát
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 3. 9. 2016 10:25

Tohle nastavení se nedá doporučit, protože výsledek je pro laika nepredikovatelný.

Když změním uvedené předvolby a kliknu nahoře v liště na odkaz na jiné fórum, zobrazí se toto (bez jakéhokoli pop-upu):
Chyba_při_načítání_stránky_-_2016-09-03_11.23.28.png
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubokubo76 3. 9. 2016 11:07

Už mi mobilmania.cz ide asi hodinu
lubokubo76
Junior

Odeslat příspěvekod menstruace 11. 9. 2016 21:18

tím si ale zablokoval zrnko v poušti hnoje.
menstruace
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků