STIAHNUTIE torrentu v Nemecku

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Intensivee 2. 10. 2017 20:49

Zdravim.Podarilo sa mi stiahnut torrent v nemecku nebral som to za nebezpecne kedze som zvyknuty zo Slovenska ze to nikto nesleduje moc.stiahol som torrent 2x ale z verejnej Free Wifi ktora je od mojho bydliska 3 km..Pokuta mi zatial neprisla kedze sa to odohralo dneska vecer.Je mozne ze by mi dorucili pokutu resp zistili si ze mne patri ten laptop z ktoreho sa stahovalo?Dakujem za odpoved.islo o torrent Hide My Ip program :-(
Intensivee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 2. 10. 2017 22:14

Zamysli se nad tím, co by policie případně potřebovala k identifikaci tvé osoby. Až když zjistíš, co všechno by bylo potřeba k tomu, aby tě jenom vypátrali, tak dostaneš zároveň odpověď i na to, zda-li ti hrozí nějaká pokuta.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 3. 10. 2017 09:27

LOLOLOLOLOLOOOOOL.
Proc by ti, proboha, mela chodit pokuta za stahnuti nejakeho takoveho programu?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 3. 10. 2017 14:53

Protože v německu se tohle trestá.. V Čechách to je většinou všem jedno ale v německu je to sakra tvrdý. No, spíš bude mít průšvih ta restaurace že se nezabezpecil. A poradím jednu věc, sezen si VPN.
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod suk 3. 10. 2017 16:16

dustojnikhummer: co se tresta? Ze si stahl VPN software, kterej bez zaplaceni stejne nebude fungovat (respektive pobezi nejspis ve sve "free" podobe)? ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 10. 2017 17:46

Re:intensivee
Pravdepodobne te unesou agenti nemecke tajne sluzby,předají te CIA,na Guantanamu budes az do jeho uzavreni.Potom te asi zastreli.
A kdyz jsme u veci,v Nemecku spis plasi lidi kvuli pripojnym bodům..Free bez prihlasovacich udaju,si koleduje o pokutu.Neboli muze byt free ale musi vyzadovat prihlasovaci udaj.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Intensivee 3. 10. 2017 18:02

o ze som ho stiahol aj s crackom .inak dakujem za reakcie...islo o to....mam otazku...ak by sa jednalo o nelegalne stiahnutie skumaju adresu danej wifi alebo skumaju laptop a jeho majitela...kedze konto microsoft v laptope je pisane na mna.dakujem...viem ze to pravdepodobne nebude stihane ty agent Fbi .ale mam znameho kotry dostal 680euro pokutu za jeden film tak preto som sa pytal ty sef guantanamskej jednotky hhhh
Intensivee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 3. 10. 2017 22:46

Jestli je to tohle: https://www.hide-my-ip.com/

tak ti crack je k nicemu, protoze by musel cracknout jejich servery, tvuj klientsky SW bude uplne k nucemu sam o sobe.

... a pokud ne, tak by si pokutu zaslouzili jeho autori :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 4. 10. 2017 09:48

Tvůj notebook přímo vysledovat nemůžou pokud sis to nestal doma. A říkám, pořiď si normální VPNku.
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 4. 10. 2017 10:13

Mno pak je taky možnost že ten "crack" byl ve skutečnosti vir/malware a nebo jiná škodná. To se celkem běžně přibaluje k trial verzím aplikací a autor doufá že se najde dostatek blbců co to spustí.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Intensivee 4. 10. 2017 11:28

Dakujem Vam za odpovede ktory ste pisali k teme :-)
Nebol to crack ale timer reset resp skusobna verzia sa da opakovat.prajem pekny den :-)
Intensivee
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků