Alternativní zobrazení nového fóra dle volby uživatele?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Eva_M 18. 4. 2005 08:41

Dobrý den, přidávám jeden námět na zvážení - nevím, jak by se líbil či nelíbil a jak by bylo složité či snadné jej nabídnout :wink:

Mně osobně by docela vyhovovalo, kdybych si ve svém nastavení vzhledu fóra mohla zvolit variantu, aby se mi při vstupu do fóra otevíraly jen vybrané okruhy témat. Upřesním - nezajímá mě Linux, Programování, Overclocking, Smetiště, Domácí kino ... zato jiné skupiny témat sleduji se zájmem. V současné nové a pěkné podobě musím do každé skupiny témat vstupovat zvlášť, což trošku zdržuje. Docela by se mi líbilo, kdyby se mi otevřely najednou všechny thready z mnou předvolených skupin témat, abych se snadno koukla, o čem se diskutuje v oblastech mého zájmu. Tzn. abych nemusela zvlášť otevírat Windows, zvlášť Viry a bezpečnost atd. atd.

Je mi jasné, že ne každému by toto vyhovovalo, navrhuji to jen jako alternativu k současné podobě, každý by si mohl samozřejmě zvolit výběr okruhů a způsob zobrazení podle svého.

Co Vy na to? Je to blbost a zbytečnost? Nebo by to uvítal ještě i někdo další? :)
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 18. 4. 2005 08:54

Obavam se, ze tak jak to chces ty, neni v phpbb realizovatelne.

Tedy ja osobne vzdy po prichodu na forum klikam na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy (xx)".
Kdyz uz bylo nadneseno toto tema, pak bych rad upozornil na to, ze v prehledu temat neni vubec uvedena sekce, do ktere tema patri.
Kdyby tomu tak bylo, mohla bys klikat pouze na temata ze sekci, ktera te zajimaji. Nazvy temat byvaji ovsem casto volena tak, ze clovek nepozna, kam tema patri, az kdyz na nej klikne. Na jinych forech v prehledu temat jsou i sekce, tady ne, zrejme kvuli mistu. Ale je to nevyhoda.
Naposledy upravil Howard dne 18. 4. 2005 09:22, celkově upraveno 2
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eva_M 18. 4. 2005 09:19

Howard píše: mohla bys klikat pouze na temata ze sekci, ktera te zajimaji

To by mi vůbec nevadilo :-)

Navíc by určitě byla snadno dostupná možnost "změnit zobrazení na klasické" = tak jak je teď se všemi sekcemi či okruhy. Třeba pomocí změny v "nastavení".
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza K. 18. 4. 2005 09:20

Pokud to lze na ostatních phpBB fórech, pokusíme se o to i zde.
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Howard 18. 4. 2005 09:22

Ne, ja jsem mel na mysli, aby v prehledu temat byla napsana i sekce, ve ktere se nachazi - tim padem bys klikala pouze na temata, ktera te zajimaji, ale zobrazovali by se vsechny temata, ktera by byla nova od posledni navstevy.

Ted jsem si vsiml, ze i v prehledu temat lze poznat, v ktere je sekci. Staci najet mysi na zvolene tema a v bublinkove napovede se objevi i nazev sekce. Alespon ze tak, ale prece jenom by bylo lepsi, kdyby to tam bylo napsano, napr. sedivym malinkym pismem, ale nevim, kam to nacpat.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hojko 18. 4. 2005 16:25

Honza K. píše:Pokud to lze na ostatních phpBB fórech, pokusíme se o to i zde.d/quote]
Jo, myslim ze je na to mod aby sa to dalo nastavit, podobne sa to da tusim nastavit na Invision Power Board.
hojko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 18. 4. 2005 18:23

Eva_M píše:
Howard píše: mohla bys klikat pouze na temata ze sekci, ktera te zajimaji

To by mi vůbec nevadilo :-)

Navíc by určitě byla snadno dostupná možnost "změnit zobrazení na klasické" = tak jak je teď se všemi sekcemi či okruhy. Třeba pomocí změny v "nastavení". /quote]


V podstatě si to stačí do bookmarků uložit takto:

http://forum.zive.cz/search.php?search_id=new
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eva_M 18. 4. 2005 19:13

adams píše: V podstatě si to stačí do bookmarků uložit takto:
http://forum.zive.cz/search.php?search_id=newd/quote]


Díky za link, to je docela zajímavá možnost. Ještě kdyby se tak zobrazovaly nové příspěvky jen z okruhů témat, která mě zajímají a která bych mohla mít nadefinovaná v nastavení ;-) To si vymýšlím, co? :-) Třeba tento nápad někoho inspiruje :?:
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza K. 18. 4. 2005 19:20

Sloupec s výpisem sekcí ve výpisu nových příspěvků a "starém zobrazení" by se nevešel do standardního layoutu, takže s ním nemůžeme počítat. Doporučuji tedy sledovat text, který se objeví po najetí kurzoru myši na nadpis tématu.
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod adams 18. 4. 2005 19:44

Honza K. píše:Sloupec s výpisem sekcí ve výpisu nových příspěvků a "starém zobrazení" by se nevešel do standardního layoutu, takže s ním nemůžeme počítat. Doporučuji tedy sledovat text, který se objeví po najetí kurzoru myši na nadpis tématu.m/quote]


No, a to je zas voda na můj mlejn. Ve staré poradně se dalo při debilním nadpisu zjistit, na co že se to ptají po najetí na nadpis. Tady mi to vyhodí kategorii, a otázku je potřeba prokliknout. Co s tím? Vynadat autorovi a zamknout?
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFiala 18. 4. 2005 19:55

Honza K. píše:Sloupec s výpisem sekcí ve výpisu nových příspěvků a "starém zobrazení" by se nevešel do standardního layoutu, takže s ním nemůžeme počítat. Doporučuji tedy sledovat text, který se objeví po najetí kurzoru myši na nadpis tématu.m/quote]


Nesouhlasim. Co treba styl subSilver nebo Classic (ktery tu neni zarazen). Podle mne je mnohem pohodlnejsi, kdyz vidim nazev sekce nez kdyz musim najizdet na obrazovce prispevek po prispevku...
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků