Nejlepší přepravní balíková služba?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Siki77 20. 12. 2005 16:06

Jaká přepravní balíková služba je nejlepší a jaká nejhorší? Chci zákazníkům začít posílat zboží přepravkou, avšak nerad bych, aby chodilo rozbité, co mám např. špatné zprávy o PPL.
Siki77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mývalice 20. 12. 2005 17:00

Ono to s tím PPLkem není zas tak zlý. Nedávno nám byl doručen zdroj a pár drobností. Po rozbalení jsem zjistila, že zdroj je pochroumanej. Měl natlučený dva rohy. Zavolala jsem tedy řidičovi, který balík dovezl (náhodou jsem měla jeho číslo, protože k nám jezdil často a prvně nás sháněl telefonem) ... no aroganci, s jakou jsem se setkala ... to svět neviděl. :roll: Bylo na něm znát, že si je jistej, že jemu se nic stát nemůže. Zboží jsem převzala, on peníze. Přitom dříve byl ochotnej ... monitor mi vynesl až do čtvrtého patra. Po neúspěšném jednání s řidičem, jsem tedy zavolala našemu dodavateli. Ten mě odkázal na reklamační oddělení PPL. Zavolala jsem tam, vysvětlila, jak se věci mají a bylo mi přislíbeno, že k nám pošlou člověka, který krabici i zboží prohlídne. Skutečně přijel, očíhl stav, vystavil protokol, sbalil krabici a zdroj. Reklamace byla uznána. No ... stěžovat si na ně nemůžu. Hmm ... a ten řidič, ten od tý doby u nás nebyl. :mrgreen:

Edit: Odhaduju to na dva roky, co nám chodí zboží PPLkem a tohle byl jediný (naštěstí :-B ) případ, kdy došlo něco pochroumaný.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 20. 12. 2005 17:36

No dobre bude urcite UPC, ale to je strasne drahe. Dobre zkusenosti mam s Toptransem (spatne s CS Expres), ale posilam veci ktere se daji rozbit mozna tak parnim valcem, takze z tohoto smeru nemuzu slouzit.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod Prochy 20. 12. 2005 21:13

Velice dobrou zkusenost mam s PPL a DPD... Vse dorazilo neposkozene a vcas... s UPS nemam zatim zkusenost, tak nemuzu slouzit
Prochy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 20. 12. 2005 21:16

Ja mam zkusenost s PPL a DPD. Vsechno dorazilo v celku a neposkozeny. Akorat byla vzdy sranda jim vysvetlit cestu k nam do ty zapadly vesnice.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LHKUHKIIJ 18. 10. 2017 09:06

"nejhorší přepravce".

Máme nyní čerstvou zkušenost se společnosti FOFR = Transforwarding, a.s. a velmi negativní.
NEVYŘIZUJÍ REKLAMACE POŠKOZENÉ/ZTRACENÉ ZBOŽÍ...
Posílali jsme obchodnímu partnerovi dvě palety a ztratili/zcizili nám 2x karton + 2x držáky, hodnota vyšší než 5 000 Kč.
Mistři s FOFRU nám neuznali reklamaci a doložili nám rozrastrovanými fotkami, na který se snažili demonstrovat, že jsou totožné...
Několika měsíční dopisování, dokazování - bez výsledku...
Dále nám zničili zboží, které se snažili klientovi doručit vícekrát.
Zboží, které jsme jejich prostřednictvím FOFRU doručovali vícekrát na více adres, dorazilo vždy v pořádku.
Nyní se nám vrátilo na sklad jako kdyby s ním hráli ve skladu fotbal (naprosto na maděru)...
Velmi podprůměrné služby!
POZOR REKLAMACE NEŘEŠÍ!!!
LHKUHKIIJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 19. 10. 2017 19:47

A kvůli tomuto obětuješ úsilí k registraci na fórum, ke hledání dvanáct roků zapomenuté diskuze a napsání půl tuny textu ...

Hm.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 10. 2017 22:28

Občas si prostě potřebuješ vylít srdíčko.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 10. 2017 23:04

Nebo kýbl ho...

... jako ten hrobník nad námi.

:))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků