Jaký vysavač byste mi doporučili ???

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Hrochman 5. 7. 2014 13:37

Dobrý den,

Chci se zeptat jestli mě můžete doporučit nějaký vysavač. Měl jsem 20 let Zelmer Cobra 2010, proto bych preferoval značku Zelmer. Mám doma línajícího psa, a v každé místnosti koberec s dlouhým vlasem. Byt mám 2+1. Co nejsilnější sací výkon. Cena do 4000.
Díky
Naposledy upravil myšpulín dne 5. 7. 2014 14:19, celkově upraveno 1
Důvod: přesunuto na smetiště
Jsem zapřísáhlý Linuxák, nesnáším Mrkvosoft, Wokna, Opice. Mám rád stabilní Linux a Open-source programy. U Mrkvosoftu nemám rád nestabilitu. Používám distra jako Ubuntu, Linux Mint, nebo OpenSuse. Zkus je taky :-)
Hrochman
Junior

Odeslat příspěvekod cernakus 5. 7. 2014 13:44

Libovolný vysavač s rotačním kartáčem za a injekci za 300Kč pro psa. ;-)

kdyby jsi se ptal alespoň na robotické vysavače. :facepalm:
cernakus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MISLcz 5. 7. 2014 14:07

Muze mi nekdo vysvetlit, co dela vlakno o vyberu vysavace na IT foru?
MISLcz
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 7. 7. 2014 11:17

Hrochman Miele dělá přímo vysavač pro majitele chlupatých přátel. Dále pak jsou dobře hodnoceny vysavače od Electrolux - třeba řada UltraOne. Při výběru je právě třeba dávat pozor, zda je vysavač určen spíše na tvrdé podlahy, anebo kobercem pokryté plochy.
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DavDavPok 28. 5. 2017 13:34

Zdravím, sháním radu s výběrem vysavače a narazil jsem i na toto fórum. Má někdo tady zkušenost s tímto vysavačem: Rowenta RO 5777? S Rowentou nemám z domova moc dobré zkušenosti, ale zase cenově vychází docela dobře a co jsem se díval, tak recenze vysavačů ho docela chválí... Co myslíte? Někdo zkušenost, případně rada na nějaký lepší?
Díky :-)
DavDavPok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RossiD 28. 5. 2017 14:12

cernakus píše: a injekci za 300Kč pro psa.


Vím, jedná se o starý příspěvek, ale nedá mi to - tihle dementi s takovým názorem mne vždy dostanou, dovedu si jasně představit o jakého se jedná člověka - doufám, že se s ním nikdy nepotkám (tu injekci bych mu dal osobně i zadarmo) ...
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 12. 6. 2017 13:11

RossiD: jinymi slovy, osobne bys byl ochotnej vrazdit cyniky, co maji radi cerny humor? To jsi hned lepsi clovek no :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RossiD 12. 6. 2017 16:13

... nebudu to nijak komentovat, Ti co chtějí porozumí a Ti co nechtějí .....
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků