AVG nelegální kopie

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kysa 26. 10. 2015 18:59

Všechno je jednou poprvní ;)
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Víťa1 26. 10. 2015 19:43

karlos00x píše:Vito, zamysli se nad svym pristupem k zivotu. Jako taky-krypl muzu rict jediny: nebud fnukna a neco delej. Ze svych zkusenosti jak potkavam jine kryply tak muzu rict (hlavne pro vsechny ostatni): mezi nami je rozlozeni lidi uplne stejne jako mezi zbytkem populace.
Jsme aktivni sportovci stejne jako lenosi.
Jsme bohati stejne jako chudi.
Jsme zamestnanci stejne jako podnikatele a bohuzel taky nemakacenka.
Jsme lide kteri maji partnerske vztahy, rodiny a deti stejne jako jsme samotarsky brucouni ktery nikdo nechce.

Kdyz opominu lidi, kteri maji ten handicap na mozku nebo jsou naprosto nehybni tak v dnesni dobe, v dobe internetu ma KAZDY milion moznosti jak se ZADARMO naucit neco zajimaveho a tim se dobre zivit.
Je to jen o nastaveni vlastni mysli. Ja treba nemam ruku tak programuju. A uz jsem pri extremnich sportech stejne jako pri domacich lehkych urazech(prsty ve dverich, popaleniny na prstech apod) premyslel co bych tak mohl delt kdybych prisel i o druhou... No tak bych to proste zacal skolit/prednaset, dodelal bych si pedagogicky minimum a sel bych ucit do skoly. Treba. Na vejsce s nama "chodil" do skupiny vozickar, odhadem tak 50 let veku.

Podivejte se na Fananka, na Jirku Jezka, na paralympioniky, na sledge hokejisty... Fnuka snad nekdo z nich?

Takze Vito, jestli te trapi, ze nemas na AVG tak se prober, nauc se perfektne HTML, CSS a aspon trochu PHP a pak mi klidne napis. A jako inspiraci se mrkni na http://www.melvil.cz/kniha-restart/ pripadne na http://www.melvil.cz/kniha-prace-na-dalku/ ...

Asi tak těžko se mi to píše ale já jsem se narodil s DMO toto onemocnění postihuje nejen tělo to jste asi všichni všimli já bez českého slovníku nenapíši skoro nic správně a podobně.Obraťme list, každý se setkáváme sobě rovnými tak jsem se z názorem že kdo má průkazku ZTP/P to je můj případ že mám slevu na AVG já myslím že je to blbost ale co když ano chci znát váš názor .
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 26. 10. 2015 20:27

Hledáš slevu, ale že ten program k životu vůbec nepotřebuješ, to nevidíš. :D
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků