Studium MBA - má to smysl?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod LubosHavir 20. 10. 2015 16:10

Zdravím,

píšu na živě.cz, protože se jedná o jedno z nejkvalitnějších a nejnavštěvovanějších fór na českém internetu. V současné době přemýšlím o tom, že si udělám titul MBA (jsem si jist, že chci studovat konkrétně zde) a zajímalo by mě, jestli ho tu někdo má, co si o tom myslíte, jaké máte zkušenosti a jaký je podle vás reálný přínos. O tom, jestli je to pro mě vhodné nepochybuji, ale zajímalo by mě pár zkušeností od reálných absolventů/studentů (samozřejmě jsem trochu hledal, ale informací není nikdy dost).

Díky moc!
LubosHavir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powlcz 27. 10. 2015 22:18

ztráta času. Téma probírané snad už milionkrát všudemožně
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Junior

Odeslat příspěvekod Paulette 17. 10. 2016 13:16

Ahoj, za mě určitě jo. Ztrátou času není žádné vzdělání. Zeptej se na to nějakého andragoga a uvidíš :)
Paulette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powlcz 17. 10. 2016 15:36

Paulette Registrace:
17. 10. 2016 14:10

Registrovat se jenom kvůli takovéhlemu blábolu, tomu říkám ztráta času.
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Junior

Odeslat příspěvekod Paulette 20. 10. 2016 10:20

Tak jestli myslíš, že jsem se registrovala jenom kvůli tomuhle tak prosim....
Paulette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 10. 2016 11:40

Možná ne, ale vypadá to tak :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod richardsonec 4. 5. 2017 09:25

Chtěl jsme se optat ještě ohledně MBA. Je potřeba nějak hledět od koho jej získáte? Já našel MBA od soukromé školy, ale vím, že jej nabízí i státní. Kouká se na to nějak? Nebo to je jedno?
richardsonec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimous 8. 5. 2017 11:37

Zeptal bych se nějakých solidních personalistů, jak se na to dívají.

MBA je často titul, který se jen kupuje, aniž by dotyčný něco pořadného musel prokázat, takže bych věřil spíš státní škole, že tam pro to musíte něco udělat.
mimous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gettothechoppah 30. 11. 2017 10:55

richardsonec píše:Chtěl jsme se optat ještě ohledně MBA. Je potřeba nějak hledět od koho jej získáte? Já našel MBA od soukromé školy, ale vím, že jej nabízí i státní. Kouká se na to nějak? Nebo to je jedno?

Je.
Podívej se na sylabus předmětů (bývá vypsaný jako tady: http://www.ustavprava.cz/cz/sekce/mba-c ... al-law-28/) a co se tam skutečně nabízí. Je vždy lepší vědět, zda má cenu do toho jít nebo ne.
gettothechoppah
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků