Nefunkční Widláckej šrot

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MartinMim 10. 6. 2016 16:43

používat Widle pro profesionální práci je jako jet Trabantem formuli 1. Jako vždy z neznámých příčin se šrot od mrkvošrotu začne sekat a nelze s ním cokoliv udělat. bill gates by měl okamžitě odstavit své účty a všechny peníze rozdávat mezi lidi co musí ztrácet čas s nefunkčním šrotem co vytvořil. mrkvošrot se potácí v bažině a v životě nedosáhne na systémy Linux nebo Mac OS.
MartinMim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wiqix 10. 6. 2016 17:07

A tímto výkřikem do tmy se snažíš o co? Za drtivou většinou problémů není MS, ale uživatel nebo poškozený / nevhodný HW.
wiqix
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 10. 6. 2016 17:08

Vše? ;)
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 10. 6. 2016 17:35

:-D asi někdo s cracklýma Win...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 10. 6. 2016 17:48

=> smetiste
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinMim 10. 6. 2016 18:43

Mam oficialni Widle, hw je v pohode testovano na linuxu. Widle zmrzly uz na prihlaseni, pak se sekaly a az snad po 4. restartu se vzpamatovaly. na Macu nevim co je reinstall nevim co je zasek aplikaci atd atd. Navic jsem delal frash reinstall widli asi pred mesicem. je to vskutku pruser. maximalni uzitek je office, tim pouzitelnost widli konci.
MartinMim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matysek 10. 6. 2016 19:50

To, ze jsi otestoval HW pod Linux neznamena nic, protoze muze proste pouzivat jine sekvence a casovani. Takovych pripadu uz bylo, ale stale nechapu, proc jsi instaloval Widlous, kdyz jsi spokojeny jen a jen s Mac OSX. O spolehlivosti Mac OSX vim sve, zdaleka to neni tak spolehlivy system, ale tu vyhodu, ze existuje nekolik variant HW a to se ladi o trochu lepe.

To bude rukama. Vzdy se to da svadet na Widlous - rekneme, ze jejich politika protlacovani generickych driveru a dokryplenost soudobeho HW bere za sve, jenze tomu se da celkem snadno zabranit.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinMim 11. 6. 2016 07:55

s Mac osx mluvim se zkusenosti, za 5 let pouzivani jsem mel 2 problemy a jeden byl kvuli komplikaci pram reset s trim enabler, coz beru jako svou chybu neznalosti, na kteou vyvojari na svych str upozornuji. Co se tyce widli tak problemy se objevuji z neznamych duvodu aniz bych neco napr nainstalovat ci zmenil v nastaveni, ikdyz je pravda, ze ted jsem pred sekanim nainstaloval movie maker, vse slapalo az do restartu. mam jen oficialni soft a presto se to sere, navic movie maker je od mrkvace. kdyby 10 byly uz opravdu jiny jadro nez 7 tak bych to povazoval za sebereflexi mrkvi, ale dle feedbacku znamych je to jeste vetsi pruser.
MartinMim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 6. 2016 08:47

To že seš de*il a něco ti náhoodu funguje, neznamná nic.
Naposledy upravil mople71 dne 11. 6. 2016 17:53, celkově upraveno 1
Důvod: cenzura
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 11. 6. 2016 09:05

Tak to dej nekomu, kdo tomu rozumi, kdyz ti nejede auto, taky ho vezes do servisu.

Mi osobne na w7 vadi jedinna vec, a to kradeni focusu jinou aplikaci. Zase ma ale prehlednou spravu bezicich programu, pokud se vypne pripinani na listu, vypne seskupovani, zapnou popisky a daji male ikony /priklad - mam 4x otevreny excel, nemusim pak hledat pres zdrzujici nahledy, ktery je spravny, rovnou kliknu na konkretni/. Samo to chce listu po strane, aby se tam tech 20-30 otevrenych veci vlezlo.

Jinak je mi uplne jedno, jaky je os na pozadi, pro praci mam sve programy s vlastnim ui a os jim pouze umoznuje bezet.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinMim 11. 6. 2016 16:20

Ano mohl bych to dát někomu, kdo to opraví, ale je to zase ztracenej čas, navíc všichni ajťaci co by mi to mohli opravit maj na widle stejný názor jako já, práce se šrotem vyžaduje opravdu pevné nervy. Jinak vidím že tu je pár zarputilých widláku viz Python.p :D Ano to že něco funguje znamená že je to dobré, protože počítače tady nejsou od toho aby se v tom někdo furt musel vrtat a opravovat chyby ,ale od toho aby je využival ke své práci, v tom je Apple asi tak o 20 levelů nad Mrkvošrotem, člověk se nemusí o nic starat jen uživá zařizení. Nechci se tady s nikým hádat, musel jsem se jen vyblit někam na forum, protože jsem byl vytočenej a místo toho abych dělal svoji práci ,tak jsem se otravoval se systémem který pracuje na principu náhodných kódů :D
MartinMim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matysek 11. 6. 2016 17:34

Tak a ted trochu konkretne a do hloubky.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 11. 6. 2016 18:33

Nemůžu si pomoc, po přečtení nářků tazatele mi vychází jenom jedno: problém mezi klávesnicí a židlí.
Kromě HW nekompatibility s konkrétním typem Win OS neznám laptop desktop, který by měl problémy po čisté instalaci nedělané stylem ENTER cihla.
Navíc jsou to jen výkřiky a bez
Matysek píše:Tak a ted trochu konkretne a do hloubky.

se rady, souznění a pochopení ve stylu zkurvnéh* Hate Free nedočkáč

Žádný OS není bez problémů a pokud někdo tvrdí opak není schopen poznat realitu.
Buď jsem pouhý uživatel a v případě problémů svěřím odborníkům (stejně jako u auta, pračky, telefonu), nebo jsem No BFU a umím řešit. To ale znamená i umět popsat konkrétní problémy s logy a konkrétními dotazy.

Chápu potřebu ulevit si, když jsou nervy k.o., ale když píšeš
MartinMim píše: v tom je Apple asi tak o 20 levelů nad Mrkvošrotem, člověk se nemusí o nic starat jen uživá zařizení.

tak mi napiš, v čem bude Apple 20x lepší, než W10 na notebooku mého tchána, který se koukne na trubku a přečte 5 emailu za týden + plus nějaké další aktivity podobného rozsahu.

BTW1: ten noťas běží bez jediného systémového zásahu z mojí strany víc než rok, a to tchán neumí vrátit smazanou záložku z "Panelu Oblíbené položky"
BTW2:
MartinMim píše: Jinak vidím že tu je pár zarputilých widláku viz Python.p

mohu tě ubezpečit, že tento člověk a troufám si říct (100%), že nikdo z těch co ti odpověděli není only widlák
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 12. 6. 2016 13:32

Jak říká kolega. Ja používám OS vždy podle stroje a kompatibility. V práci máme Wokna a no problém (tam prostě ani problém být nemůže.) doma mám eOS. Na notesu jak kdy a co, podle nálady.

I to tebou vychvalované OSX jsem používal, ale mě osobně přineslo víc komplikací jak užitku.

Ano touchpad spolu s os a gesty nemá konkurenci.

Jak psal kolega, rozeber to víc do hloubky a budeme konkrétní kde je problém.

Jinak je to jen plácáni a trolling....
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 12. 6. 2016 14:05

A ted to (mozna ne)prijde. :)) Sedim, skoro nedycham a cekam. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků