Spotify - ukládání písniček

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod togha1 18. 2. 2017 13:38

Mám dotaz ohledně aplikace Spotify. Mám ji na androidím mobilu na interní paměti a písničky, které přehraje, se místo cache, jak bych předpokládal, ukládají rovnou na interní paměť.

Když tedy chci promazat telefon (projedu ho např. CCleanerem), smaže se cache aplikací, ale u Spotify to zůstane. Předplatné zatím nemám, takže se všechny písničky přehrávají streamově, a proto bych čekal, že se budou data ukládat do cache a ne to interního úložiště.

Dá se tedy tento problém se zabíráním místa vyřešit tím, že přesunu aplikaci na SD kartu? Budou se pak data ze streamování v rámci aplikace již ukládat na kartu místo interního úložiště? Děkuji za tipy!
togha1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juliusIV 13. 3. 2017 10:28

Nevím jak u tebe, ale mě spotify přesunout na kartu nejde. A zkoušel jsi jít přes nastavení>aplikace a tam najít spotify a ručně vymazat ty data?
juliusIV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod togha1 13. 3. 2017 10:40

Jo, ty data jsem nakonec vymazal přes správu aplikací v nastavení androidu... Nicméně mi to vadí, protože mám jen free verzi, a tak si nemohu skladby uložit do zařízení, ale přesto se mi tam do dat aplikace ukládají, nikoli jako cache ale jako data aplikace...a když ty data smažu, tak se pokaždé musím znovu přihlásit :/ ale lepší řešení jsem nenašel...
togha1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juliusIV 13. 3. 2017 10:50

Tak to je fakt na prd no. Ale jiná možnost asi nebude.
juliusIV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod togha1 20. 3. 2017 09:33

Přijde mi to divné, že by tak "nadupaná" aplikace neměla tak triviální možnost v nastavení?!
togha1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků