Hledám respondenty pro diplomku, téma čtení a knih

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nock 20. 3. 2017 14:44

Zdravím,

hledám respondenty pro mou diplomku, která se týká čtení a knih.

Proč píšu sem? :mrgreen: Stále totiž hledám pár respondentů, zejména pak z technických či přírodovědných oborů. Těch by tu pár být mohlo. :)

Pokud:
  • přečtete alespoň 10 knih ročně (mimo studijní literaturu),
  • máte hodinku čas na rozhovor někde v Praze,
  • je vám mezi 19-27 lety,
  • momentálně studujete některou z pražských VŠ,
  • a máte zájem...
dejte mi vědět, určitě se domluvíme. :oops:

Díky,
Honza
Nock
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 3. 2017 16:50

O čem je ta DP?
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nock 20. 3. 2017 17:56

O čem je obecně, jsem napsal - o knihách a o čtení. Konkrétní cíl práce bych nerad prozrazoval předem, aby nedošlo ke zkreslení odpovědí. :)

Pokud by to ale byla jediná překážka v účasti, tak to zkusím nějak nastínit. :) Studuju FSV UK, obor Mediální studia.

EDIT: Ale nejedná se o žádné citlivé téma :hm
Nock
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 3. 2017 14:35

Hmmm, tak to bude asi slabota...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nock 26. 3. 2017 14:46

V čem? V zájmu (z 20 požadovaných respondentů jich mám už 15) nebo v kvalitě práce?
Nock
Junior

Odeslat příspěvekod powlcz 26. 3. 2017 15:26

I tohle je financováno z mých daní...
powlcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nock 26. 3. 2017 15:36

Tragédie, katastrofa! Jako bych byl první člověk na světě, který se zabývá knihami. :) Dá se vlastně říct, že Umberto Eco promarnil svůj život...

A troufnu si tvrdit, že jsou pořád horší způsoby, jak plýtvat penězi daňových poplatníků, než studium na VŠ.
Nock
Junior

Odeslat příspěvekod powlcz 26. 3. 2017 15:51

Jsou, třeba městská policie, ale tohle společnosti také nic nepřinese :-). Stejně budeš dělat skladníka v Amazonu
powlcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nock 26. 3. 2017 15:56

Díky za věštbu, ale volbu povolání asi nechám na sobě. :) Jasně, tohle je teoretičtější obor, ale mám vystudovaný i marketing a PR, takže se to dá ideálně skloubit. Např. tenhle výzkum se dá poměrně dobře využít pro marketingové účely knihkupectví, výrobců čteček a čtecích zařízení atd. ;)

Rozhodně ale nebudu nikomu vnucovat názor, že tenhle obor je spásou světa, protože není. Jen každého zajímá něco jiného a pak je jen na mně (nebo na každém člověku), abych se tím uživil nebo to nějak využil.

Já si myslím taky svoje třeba o oborech na FHS nebo některých na FF, ale co s tím nadělám. Nic.
Nock
Junior

Odeslat příspěvekod powlcz 26. 3. 2017 16:03

:) nic osobního. Pokračuj.
powlcz
Junior

Odeslat příspěvekod Nock 26. 3. 2017 16:06

Ani jsem to nebral osobně, ale využil jsem příležitost to částečně vysvětlit. Jen na závěr dodám, že třeba taková mediální gramotnost bude za pár let povinným předmětem na školách a je to jedině dobře, když člověk vidí, odkud lidé berou informace. ;)
Nock
Junior

Odeslat příspěvekod powlcz 26. 3. 2017 16:24

A Já už myslel že proto, aby se nenechali oblbovat například jablečnou, fajfkovou nebo pruhovou lobby :)
powlcz
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků