CZC mi dluží 200 000 Kč za vrácený notebook!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tech778 20. 7. 2017 09:57

Tak už má prachy zpět, naúčtovali si 26 883.

https://www.youtube.com/watch?v=Wk_9Wgk5uYQ

Osobně doufám že si strženou částku dokáže CZC obhájit, obchod není půjčovna.
Intel Core i3-530, GA-H55-UD3H, Kingston 2x2GB DDR3 1600 MHz HyperX CL9, Seagate 7200.12 1TB, Sapphire ATI Radeon HD 5670 512MB GDDR5, Seasonic SS-400ET-F3 (80Plus Bronze), CoolerMaster Sileo 500, Windows 7 Home Premium CZ 64bit
tech778
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 7. 2017 11:49

Kurnik, dyť on neumí ani mluvit ...

Milej Honzo, čím kdo zachází tím tak schází, když se prezentuješ jak se prezentuješ, tak se nediv, že se o tom CZC dozvědelo, přeci jen (nejen) jejich zaměstanci občas "sjíždí ty internety" ... Takže jednoduše přišli na to, že už v době kdy jsi notebook "kupoval" bylo jasný co s tím budeš dělat (tedy těm co si umí dát 1 + 1 dohromody) tak se nediv, že tím argumentují.

Ukaž nám tedy prosím předávací protokol, tedy to kde je psáno, že je notebook naprosto v pořádku.

Kdyby se spotřební zboží používáním nepopotřeboválalo, proč by teda byl ospotřební, tedy takové které se za čas spotřebuje ?! Sám si dost protiřečíš, ale to je u lidí kteří žijí ve svém světě dost častá jev.

10% ... Nauč se prosím počítat. 10% z 199 990 Kč je 19 999kč. Pokud mají 20 000kč, tak přeci člověka co kupuje takový stroj nemůže jedna korunka rozhodit. Opět ukaž nám doklad, kde je to přesně vyčísleno.

Asus, aušus... Bože jak originální :oboze

Argumentuješ zákonem, ale asi jej moc dobře neznáš co? Co konkrétně se ti zdá nezákonné?

Od kdy manažer reklamací, rozhoduje o prodeji zboží? :hm tvoje "argumentace" je úsměvná, spíš až směšná. Tomu, že se stebou nechce bavit rozumím, obávám se, že s tebou ani mluvit nemusí. Být tebou dávám si pozor na jazyk, to co říkáš, se dá klasifikovat jako pomluva. Ušetřím ti práci Trestní zákoník, 40/2009 Sb., ČÁST DRUHÁ HLAVA II, Díl 2, § 184.

Dostatečné schopnosti od Pána boha... Jenže, ty je taky nemáš, ani pořádně mluvit neumíš. Do videa které si připravíš, můžeš nastříhat a klidně zopakovat :D

Jak ho v tom pak chceš vykoupat? Budeš si pořizovat zvukový záznam?

Byl odlomeno = je požkozeno, nebo jak se dá v tvém světě chápat? Jak víš, že to tam bylo, když sis toho nevšiml? :hm

Kytici slečně, která odvádí skvěle svou práci !

Tys to nekontroloval, tvůj boj.

Jak se dá zabít prodejna?!

Ano mají, ale v okamžiku kdy na vadu přijdeš, né po 10dnech co si s tím hraješ ...

Okolo 5 000kč a musí to zjistit, protože to neví. Až to zjistil je to 6 000 ,- Kč fakt horší jak malé děcko... Proč? Proč? Proč? Proč? Ten adaptér se pohybuje s cenou kolem 5 000kč, takže pán měl pravdu, jen zapomněl přičíst DPH a to dělá kolik? Aha, že.

Ty s to nezažil, že by někdo někdy něco zaokrouhlil? Kolik tedy stál ten notebook? Přesně?

Ani historii neznáš, a ještě se tomu směješ... Debil no.

Doufám, že nám napíšeš ;) Já ti dal jedno shlédnutí a zabil 30 minut svého života, snad to k něčemu bude.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 20. 7. 2017 12:25

Jezis tys to fakt cely zhlidl? :lol:
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josa 20. 7. 2017 20:04

Preco musia ludia pouzivat greenscreen ked to nevedia (a este kostol? WTF???) ? A ked niekto toci video v teple tak sa ma aspon napudrovat nech z neho netece jak z..... :D
Ako jedno s nim suhlasim, CZC meskalo s vyplatenim. OK. Chyby ktore popisuje su urcite na vratenie.
20k za video sa mi tiez moc nepaci, tam si fakt mohli vymysliet nieco ine. Toto je kravina si myslim.
Kazdopadne 30 minut zivota v tahu. Namiesto pozretia dalsieho videa sa pojdem opit :D
CPU: Intel Core i5 9600k
GPU: EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING ACX 3.0
RAM: 16GB
Zdroj: ENERMAX MaxPro EMP700AGT 700W
josa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 20. 7. 2017 21:38

Díky Python za ušetřený čas a výcuc z videa.
Je mi z vystupování toho stvoření trochu nevolno, tak je fajn, znát obsah v téhle formě.
mimous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 7. 2017 22:04

mople71: Jo, měl jsem dnes běhavku :D Takže času bylo :D Ale dost jsem ho prosral, tak je to ve finále jedno.

mimous: Mám stejné pocity... Proto mi to nedalo, podíval jsem se a sepsal pár věcí co mi nedávájí smysl a nebo jsou nelogické.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 20. 7. 2017 22:37

:D

No nekdo ho tu prirovnaval k MikeJePan, ma to neco do sebe, ani na jedno jsem se nemohl divat dele nez 3 minuty, mel jsem chut do akteru kopnout. ^^
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 20. 7. 2017 23:23

Python se na to dneska pro jistotu vys*al.. :D
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 21. 7. 2017 19:22

Za chvilku jedu do Slovinska, doufám, že než se vrátím, tak nám Honza něco napíše... Jinak budu moc smutnej :(
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kony123 14. 8. 2017 10:01

https://www.youtube.com/watch?v=Mc6CNk7gu6o
Lépe to opravdu dopadnout nemohlo. Mám obrovskou radost.
Kony123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 8. 2017 16:47

To je hroznej jantar/tatar, dostal co mu patrilo..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josa 14. 8. 2017 17:04

Dopozeral to vobec niekto? :D Jak to tam zacal porovnavat s vrazdenim a potom tam splietal nieco o politike tak som to vypol. :D
Nejde on kandidovat nahodou, ze by sa chcel takto dostat do povedomia ludi?
CPU: Intel Core i5 9600k
GPU: EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING ACX 3.0
RAM: 16GB
Zdroj: ENERMAX MaxPro EMP700AGT 700W
josa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 14. 8. 2017 17:33

Ja to vypnul u toho vrazdeni no. :-D
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 15. 8. 2017 00:46

Já jsem si to pustil bez zvuku a po 10s jsem to vypnul.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod milsimr 15. 8. 2017 09:50

Dojel jsem to do konce a ač jeho příklady jsou extrémní (až absurdní), pointu má; bohužel.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků