Možnosti youtube účtu (pro dítě)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bohuslav Čermák 13. 7. 2017 20:32

Zdravím,
nevím kam to dát, tak to dám na smetiště.
Vrtám se v youtube už hodinu a nemůžu na nic přijít, tak se chci zeptat někoho kdo tomu rozumí. Můj 10 letý syn rád sleduje "youtubery". Nechci mu v tom bránit, protože si myslím, že obsah našich předních youtuberů je asi mířen na tuto věkovou skupinu a nepřijde mi nijak špatné, když se dívá na Jirku Krále jak hraje minecraft a třeba se tu hru od něj učí. Ano vím, že google účet je od 13, ale to prosím neřešme. Chtěl bych ho ale chránit před celkovým youtubem, moje představa je následujicí:
- mít práva nad jeho účtem a spravovat kanály, které může sledovat
- mimo tyto kanály nezobrazovat žádné jiné náhledy videií, pouze sledovaných kanálů
- zakázat vidění komentářů a zakázat možnost komentování videií
Prostě mu z youtube udělat takový bezpečný "sandbox", nad kterým budu mít kontrolu, alespoň do času, kdy bude mít trochu rozumu na co se dívat a na co ne.
Ono pokud je v "trending" na předních příčkách ona propíraná streamovaná smrt dvou holek v autě, tak to není úplně dobrý obsah pro 10 leté dítě.
V nastavení google účtu nebo youtube to hádám nebude, ale napadlo mě, zda toto neumožňuje nějaké jiná aplikace na youtube (na android)?
Děkuji všem za rady a příspěvky.
Bohuslav Čermák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mople71 13. 7. 2017 21:01

Youtube Kids. Podminkou je nastudovat toto, hlavne sekci Parental controls: https://support.google.com/youtubekids/
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků