Pro pobavení

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 2. 2018 11:38

Nerad řeším mezi fórová témeta, ale tohle mi nedalo...

Viděl jsem trošku příležitost rozvířit vody, tak jsem postnul Kinovu DS za 50 po lehké úpravě. Ale to co následovalo mě fakt překvapilo. Musím uznat, že živě je co se týka stavby PC lepší, na PCT mají lepší bazar, to je fakt, ale to je tak všechno.

Více: https://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=32&t=262861
+ je potřeba rozkliknout původní téma.

PS: jen do mě, kritiku snesu.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 2. 2018 12:04

:lol: :D :D :D

Tam asi zbytecno chodit ... proto tam nelezu. Sverazne nazory se tady v minulosti tez objevovaly, o tech ventilatorech a chladicich. Ale kdo to fakt zkusil, nejenom debatovat, ale fakt jit a koupit to Accelero, dat si s tim tu praci, naucit se regulovat ...


My vime, jak to je. Oni si mysli, jejich nazor jim dostacuje. Koncept LN, ULN ... to jsou veci, se kterymi jsem zacinal na tomhle foru pred nejakymi deseti lety. Do te doby nebyl ani tady nikdo, kdo by tak komplexne ty sestavy resil. A tim nemyslim jen hlucnost, ale i sladeni vyberu procesoru s deskou, grafikou atd. Jinde clovek bezne vida ty kombinace typu i7 + 1050 a chce se mu z toho smat, brecet a zvracet zaroven.

Jsem moc rad, ze se nas seslo vic, ze jsme si predali navzajem sve uspechy i neuspechy, ze umime delat veci jinak. A rozseknout, co je a co neni lepsi ... to muze jedine zakaznik. Ja uz par lidem takovou "exkurzi" navrhoval ... nakonec nikdo ani nedojel, ani nerekl kam mam dojet ja.

Nevadi ... treba nekdy. Ale myslim, ze kdyby se Ti takhle podarilo nekoho "osvitit", byli byste oba prekvapeni.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 1. 2. 2018 17:05

Z těch trotlů na tom krmelci mi právě odumřelo několik důležitých mozkových buněk. Koho za to mám jít žalovat?! :lol:
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 1. 2. 2018 19:38

To je počteníčko takhle na večer. Po dnu stráveném na cestách a dvou opravách auta, z toho jedné v odstaváku na D1, jsem přesně tohle potřeboval, abych se odreagoval a zasmál. Dva ventilátory stačí, nic není lepší než MSI chladič, Fera a D15 je vlastně to samý... :D

Jak píše KiN, nevyzkoušeli, tak neví. Taky mi chvíli trvalo, než jsem se k ULN dohrabal, byť mám samozřejmě doma kovářovu kobylu, Accelero mi od reklamace grafiky leží ve skříni a delid odkládám víc jak dva roky, přestože věci na to jsem koupil už několikrát a pak vždy spotřeboval jinde. I tak je ten počítač úplně jinde, než tam hoši doporučujou.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 2. 2018 21:51

Vtipne je, ze to tady i spousta "classic" sestav. Nemluve uz pak o SemiLN a dalsich.

BTW dve poruchy v jeden den ... koukam, ze jsi mel taky den "jako malovanej" ...
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 1. 2. 2018 22:27

Dvakrát ta samá. :)) Ustřelila mi hadice turba, takže nouzák a ani bych nevyjel kopec jak moc to ztratilo výkon. Rychlá oprava na D1 nezabrala podle představ, takže jsem si to musel zopakovat a ještě na to shánět jinou sponu. Půjčená věc se zkrátka podělat musí, u aut to platí dvojnásob.

S hlučností máš pravdu, většina běžných sestav odsud by se na PCT evidentně dala vydávat za velmi tiché kousky. :)) Na druhou stranu, i když bych ty komponenty volil jinak, jsou alespoň kvalitní, ne jak je občas vidět jinde.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 2. 2018 22:43

Souhlas v plnem rozsahu. :))
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 2. 2018 22:52

Mě fascinovala tichá podpora v SZ :D ale na místě činu nikdo nic. :)

-- 1. 2. 2018 22:58 --

A hlavně, jsem rád, že to vidíte stejně. ;)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 2. 2018 23:28

Ticha podpora je takovy "CZ stajl". Verejna pak vetsinou az kdyz "se to utrhne".
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků