Opravdu fungují cashback portály?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod JožkaD 9. 2. 2018 14:53

Zdravím všechny diskutující,

chci se zeptat.. máte zkušenost s cashbacky? Opravdu fungují? Jak dlouho po nákupu vám se vám ten cashback načte?

Na internetu nakupuji docela často a když na to tak koukám, říkám si, že by bylo fajn na tom něco málo ušetřit. Konkrétně mě zaujal portál Živě.cz, tak jsem otevřený jakýmkoli zkušenostem. :)
JožkaD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lexixon.net 9. 3. 2018 23:20

Osobně mám zkušenost pouze s Intel cashbackem, využil jsem to, když jsem kupoval Intel procesor + Asus desku (akce Intel / Asus). Peníze zpět (slevu) jsem dostal, měli pouze upřesňující otázku (naskenování serial kódů). Bylo to v roce 2016 v srpnu. Intel i7 6700K + Asus Maximus VIII Extreme.
lexixon.net
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nargon 10. 3. 2018 02:30

Já mám zkušenost s MSI Cashbackem, když jsem si kupoval grafickou kartu Nvidii GTX 1080 tak mi taky vrátili 1350Kč. Stačilo jim jen poslat PDF fakturu co mi poslal eshop a vyplnit pár informací jako sériové číslo, datum nákupu, cena apod. Dokonce ani nevadilo že jsem to kombinoval s další slevou, kterou mi poskytl obchod po zadání nějakého kódu. A i přímo na té faktuře, co se jim posílala, byla uvedena sleva 500Kč. Jediné co byl trochu opruz tak že o MSI cashback se mohlo zažádat až měsíc po nákupu. Dřív to nešlo zadat. Takže jsem si musel hlídat že na to nezapomenu.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor