Na co?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mrsk 15. 2. 2018 14:07

Může mi někdo vysvětlit, k čemu vlastně desítky jsou??? Rok starej notes s Win10 a je to fakt mazec..! Ano, nová hra tam jde spustit a běhá to, ale to asi tak všecho, jinak si to dělá co chce. Uprostřed práce se začne restartovat - "Máme pro Vás nové aktualizace", když ho sklapnu, přejedu někam, třeba do kanceláře a během hodiny zase otevřu, vypnutej všechno co jsem měl rozdělanýho v haj..., plocha přeházená, nacpe mi tam všechno možný co mě nezajímá, atd, atd... Řekne mi někdo na co takovejhle operační systém je? A to nemluvim o těch "úžasnech" aplikacích jako Edge, Fotky, Budíky, Hudba Groove, Lidé a podobný nesmysly. Chci jednoduchej, nepřeplácanej a FUNGUJÍCÍ sytém, kterej bude sloužit mě a ne já jemu.
Mrsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 15. 2. 2018 14:40

Buď si systém správně nakonfiguruj, nebo využij nějakou z jiných možností. Není to jediný nabízený OS.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 15. 2. 2018 21:52

Proč sis kupoval W10, když se Ti nelíbí? :roll:
Mohl jsi ušetřit za licenci a používat Linux.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 16. 2. 2018 11:41

No, Milanre, a jak měl poznat, že je to takový nedodělek? Třeba měl předtím na jiném stroji sedmičky a jednoduše při koupit notebooku nepředpokládal, že je to taková katastrofa.
Ty sis mohl desítky vyzkoušet jinde, ale běžný uživatel ne a není mu dána možnost si je vyzkoušet.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 16. 2. 2018 12:09

Pytlík:
Testuji pořád betaverze W10, ještě mě to nepřestalo bavit. :-)
IMHO je to čistě herní OS, postavený jedině pro internet.
K těmto účelům:
Mrsk píše: do kanceláře

se zoufale nehodí.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 17. 2. 2018 08:41

To ti nebudu vyvracet, ale moje otázka pořád platí. Odpověď jsi ani nenaťukl.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 17. 2. 2018 08:50

Na to může odpovědět jedině tazatel, proč si vybral W10.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 17. 2. 2018 13:50

Jenomže jsi ho za tu koupi sprdl ty. A já bych rád vysvětlení, jak má nepříliš informovaný běžný uživatel poznat, že Win10 jsou takový průšvih.
Pochop to: Sprdl jsi tazatele za něco, za co nemůže.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 17. 2. 2018 23:20

Pytlíku, jsi si jist, že je tazatel nesvéprávný, že si neumí vybrat, že nakupuje cokoliv, aniž by tušil, o co se jedná? :-)
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 18. 2. 2018 10:05

A co mu brání si windows nainstalovat a vyskoušet?
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pytlík 18. 2. 2018 12:01

Např. to, že to musí napřed koupit. Běžný uživatel se těžko dozví, že může koupit stroj bez onoho super-sqělého systému.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 18. 2. 2018 13:52

Nic nemusí koupit. Má možnost třicetidenní zkušební verze, má internet, dost možná má i někoho v okolí, kdo desítky používá. On ale evidentně naslepo koupil něco, s čím ani po roce používání neumí pracovat, neprovedl ani základní konfiguraci, jinak by mu to tyhle blbiny nedělalo, a místo snahy se to naučit, na to akorát nadává na fóru. Nechápu, to na tomhle postupu obhajujete.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 18. 2. 2018 14:53

A hlavně je možné (po zakoupení) s licenčníma podmínkama nesouhlasit a celej ten OS vrátit (pokud je se strojem jako takovým jinak spokojenost)... postup je sice pain in the a**, ale funguje.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod freekarol 18. 2. 2018 15:04

Nemluvě o tom, že když dokázal jít sem, tak si taky mohl projít internet a pročítat, jak jsou lidi s W10 spokojení/nespokojení. Kupovat/upgradovat naslepo a pak být nespokojený, je osobní volba.
freekarol
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků