Bitcoin

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod alpe 19. 3. 2018 12:30

alpe
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 19. 3. 2018 15:12

Můžu říct jedině: "No konečně"
Jediný problém je co ty další měny? Tam se obávám že se to ještě vyplatí.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 3. 2018 17:48

Ani náhodou konec. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 19. 3. 2018 17:55

Tady asi někdo nerad kryptoměny? :-))
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 19. 3. 2018 21:11

Kryptoměny mi jsou vcelku u zádele, ale když si kvůli nim nemohu koupit ani grafiku (za normální cenu, ne za tyhle současný předražený částky), tak to už mne imho s**e.

Mj., budu se opakovat, ale současný systém kryptoměn, kdy se jen pálí elektřina na nějakých výpočtech, z kterých ve finále není žádný užitek, je nesmysl.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 4. 2018 09:55

Jsem stejného názoru jako milsimr. Koukám po novém PC. A zjišťuji, že mnou nastavená cenovka bude silně nedostatečná. Před několika málo lety jsem známému skládal PC, přičemž za mnohem méně, dostal v rámci tehdy aktuální nabídky trhu, daleko více. Daleko více nadupanou mašinu, než si dnes koupím já.

Jen dodám, že ony virtuální měny jsou pro mě zvláštní kategorií, byť moderně vytvořených „polštářků radosti“, které ale kdykoliv mohou velmi rychle prasknout. Cesta k nim vede v moderně pojatém systému hospodaření, kde nic není podloženo ničím. Banky, byť na to nemají, rozpůjčují obrovské prostředky (myšleno v reálných měnách) na hypotéky, které jsou vázány na předražené nemovitosti. Ne, nerozumím tomu. Jen představa, že půjčím kamarádovi peníze, které nemám, na auto, které stojí 5x víc, než by stát mělo, mně přijde trochu ujetá.
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků