Vtipy, fóry, srandičky

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 12. 1. 2017 17:54

Obrázek
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pointops 12. 1. 2017 19:26

Obrázek
p\o.
pointops
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 12. 1. 2017 22:39

Tady znovu..
Přílohy
_sadasf.jpg
_sadasf.jpg (35.57 ) Zobrazeno 13270 krát
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 1. 2017 00:30

Jak se hrajou "ruský kuželky" víte = 9 kuželek do čtverce a na "šibenici" na lanku nad středem zavěšená koule. Srážet se může jen koulí hozenou tak, aby obletěla kuželky a narazila do nich zezadu.

Ale víte jak se hrajou ARABSKÝ KUŽELKY?
Tak to se nejdřív na odstavným parkovišti musí ukrást polskej kamión naloženej 20 tunama ocelovejch odlitků a ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod krysta 27. 1. 2017 06:46

Když UTFG najde svou definici http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... #p11446990 :-D

Edit: definicí je myšlen ten uživatel
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 28. 1. 2017 19:20

Pokud myslíš uživatele s nickem "platprd", tak to je na AV-mánii velice dobře známá a svoje nejen avatáry neustále měnící postavička. Je tam profláknutej jak falešná pětka a asi úplně nejlíp i co se pravdomluvnosti týče ho vystihoval jeho předešlej avatár - fotka hradního Vovčího Mluvčá.čka (tvar bez tečky bohužel sežere idiotskej automatickej cenzor)...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod krysta 16. 2. 2017 12:44

:-D
Přílohy
Screenshot_2017-02-16-12-43-35.jpeg
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 16. 2. 2017 16:05

Tak a rozjedem odbronou debatu. Může za to pošta? Nebo mráz a vodník?

Já mám jasno :D Pošta jsou šmejdi, ale tady to rozerval podle mého mráz.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 16. 2. 2017 16:19

Může za to ten člověk, který nevypustil vodu z okruhu (nebo nedal do poznámky, aby se PC přepravovalo pouze v prostorách s teplotou nad bodem mrazu). Že zásilky nejsou přepravovány v teple a pohodě ví snad každej.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 2. 2017 16:44

Neměla by náhodou mít **** v podmínkách přepravy, že zásilky při přepravě nevystavuje ani krátkodobě například právě teplotám pod bodem mrazu? Dřív to v nich bylo!
Naposledy upravil mople71 dne 16. 2. 2017 16:48, celkově upraveno 1
Důvod: cenzura
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 16. 2. 2017 17:18

Ja bych si z toho vzal ponauceni.

PC s vodnim chlazenim neni moc dobrej napad*.


U drtive vetsiny sestav to plati, az do konfiguraci HC-ULN + 6850k + 2x 1080 ve SLi vcetne. TriSLi nove graficke karty napodporuji, dve v pohodicce tichounce zvladnu bez vody ... tak nejak nevim. Takovy build na foru mam popsany.




*Redakcne kraceno


//aneb takhle (nejen v CR) pracuji media, kdyz uz jsme u toho. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 16. 2. 2017 17:41

http://sktorrent.eu/torrent/details.php ... 4046313629

Ach jo, no tak ja tam dam unlicenci, tohle je takovy blby... Aspon v tom CMD formatu to mohli nechat... :oboze

Ale ten popis to zabil. :D
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 17. 2. 2017 18:25

Přijde Kohn do krámu k Ábelesovi.
Vybere si zboží a jde platit.
Ábeles vezme bankovku, zachrastí drobnýma v kase, kasa cinkne a vyplivne účtenku. Ábeles ji utrhne a podává ji Kohnovi, ale ten se vyjeví:
"Co blbnou, Ábeles, na co bloček? Dyk já jim věřím, voni nikdy nefixlovali jindá, než když hrajou cvika! Tak co s tím teďkon začínaj?"
A Ábeles se začne prčit:
"To je to EET, nařízení vod toho Babiše, to se teď všude musí dávat účtenky, já jim povidám, vyšel na to i novej zákon...!"
A Kohn se nahne přes pult a na milýho Ábelese vybafne:
"Ábeles, nejsou voni mešuge? My Židi - a Novej zákon? VOD KDY???"
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 18. 2. 2017 00:08

Tak tady se bohuzel nezasmeju, to eet tlačí všude, i v reklamě v rádiu má asi ministerstvo financí reklamu, kdo ji platí do dupy? Beztak my. A firmy s pokladnama si na tom udělaly dobrý byznys, tlačí to taky v reklamách nonstop a říkají jaké to má samé výhody a jak na tom podnikatel vydělá, uplne to lidem vygumuje mozek a pak už nebudou chtít nic jiného.
Nezastavam se nijak podnikatelů a firem co si nedávají vše do účetnictví, ale ti co to dělali doteď, to stejně dělat budou a ti co byli poctiví, těm akorát přibude administrativa, náklady na pořizování nových SW+HW atd.
Kdyby se raději řešily mnohem větší úniky státních financí a plýtvání státních prostředků a ne pokladní doklady za stokoruny.
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 18. 2. 2017 07:47

Pokud TOHLE, mmmjacku, sepíšeš do petice, tak přijedu na určené místo ti ji podepsat...
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků