Vtipy, fóry, srandičky

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 2. 4. 2016 21:22

Já jsem léta žil v dojmu, že zkratka FB znamená anglicky ZPĚTNÁ VAZBA ("feed-back"), jak jsem to i sám mnohokrát montoval v nejrůznějších zesilovačích a podobnejch bastlech. Až přišly děti ze školy, že by chtěly na nějakej "fejzbůk" (pár roků zpátky to už je). Trochu jsem pogooglil, trochu se poptal - a nakonec jsem v rámci rodiny vyhlásil všeobecnou prohibici na všecky xichtoknihy a jejich klony (baďour, tvýtr, gůgl plus ...) - a taky žijem ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod TenMirim 3. 4. 2016 18:36

Menší vtípek na našeho prezidenta Miloše Zemana:
Vrátíme se zpět k příkladu s češtinou. Každé české slovo nalezneme v uzávěru abecedy, která obsahuje malá a velká písmena a varianty s diakritikou (plus možná ještě spojovník „-"). Pokud k této abecedě přidáme ještě mezeru a interpunkční znaménka (čárka, tečka, vykřičník, otazník, …), získáme uzávěrem všechny věty, které jsme schopni v českém jazyce vytvořit. Samozřejmě součástí tohoto uzávěru budou i věty typu „sadflsf kasdf kagrjewičiážřčáščáýker kf fkjbsjbgvbadfgsa!!!:??: ::!?:?:sdf“, které jsou ale stále smysluplnější než projevy Miloše Zemana. :mrgreen:
Zdroje
TenMirim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 3. 4. 2016 23:54

Vtipe vylez ...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 4. 4. 2016 05:21

Nemůžu jsem trapnej....
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 4. 4. 2016 17:25

Ze zivota:

1. Mrs. XYZ ... ale to je uplne normalni jesterka. Kdyz je chytam, tak jim upadne ocas. (za hlasiteho pisteni a vykriku) ... rikala jsem, ze ji upadne ocas kdyz utika a proto se taaaaaaaaaak spatne chytaji. V prubehu lovu ji nezastavil ani chovatel, ktery prisel ukazat do skolky jesterky.

2. Volaji ze skolky ... vase dcera se vrti na zidli a nabiji se statickou elektrinou. Nasledne sve neoblibene spoluzaky (ty co ji tahaji za vlasy a s cim ucitelka nehodla hyperkorektne nic delat) elektrifikuje. Jinak receno, kdyz ji chteji zatahat za vlasy, dostanou slehu. Efektini a velmi ucinne.

3. Do skolky prinesla mys (propasovala ji behem sacovani doma i v aute v rukavici), nasledne ji strcila spoluzakovi do kalhot a smala, ze jak hystericky pomoceny beha po tride.

4. U detske psychopatky ... ale mamo, ta pani bulikuje. Kazdej prece vi, ze pocitac neumi udelat kulicku ani kolecko, to jsou jen male ctverecky co tak vypadaji a kdyz se to ukaze pod lupou, tak jsou to zase ctverecky. Mamo, to je urcite nejaky chytat, zadny kolecko najit nemuzu, tak co se tak hloupe pta. Tomu se rika dobre utratit pet stovek. Uz s ni nehnuly.

5. Christine programuje Robota (programovani pro deti), kteremu rika Blbecek, protoze bez ni neudela krok. Na ctvercove mrizce jsou ruzne slozene kostky (sede jsou staticke a bile umoznuji zvedani a poponaseni) a pohybem sipek je nutne dovect robota do cile. Podotykam, ze ji budou v lete 4 roky. Pri sestavovani drahy, kde se musi robot otacet, lezt po kostkach (vzdy o jednu uroven) a tlacit kostu .... zkratka cela draha mela asi 500 kroku (to ji zabavi tak na hodinu). Si vsimla, ze baterka (cil a tedy potrava, aby Blbecek nezdechnul) lezi na hradbe o vysce 4 kostek a protoze "Blbecek" umi nosit kostky, tak si postavila schody a na celou drahu se vybodla. Zabralo ji to necelych 20 minut bez sebemensi pomoci.

6. S prapabickou na Skype ... Mamo prababi zase bulikuje. Jak muze deti nosit cap. Dyt je neunese a jak vi, kam ma lete, ktere dite ma popadnout a kde je vubec bere? Mamo prababi keca.

7. Za sklem vidi poprve v zivote svou malou sestru (2roky a 3 mesice), mezi ostatnimi novorozenaty. Ty tato, to je ale nejaka divna segra ... a jak pozname, ze nam nesoupnou uplne spatnou segru?

8. Se Shally v zahrade. No vis, to je ale 16 kosticek. 1 2 3 4 5 ... Mamo Dumlly to pocita po jednom.

9. Teto Shally, proc k nam chodis? No vis ja .... ja vim, na susenky!

10. Tato je tu teta s velkym zadkem, prines vetsi zidli (mysleno tak, aby mela vetsi pohodli)

11. Ve skolce je karana za to, ze se nesmi rikat tlusty, obezni ... natoz se nastvala a zacala trvat na tom, ze zna tetu s velkym zadkem. Odpoledne sla na koberecek i se zenou a tvala si na svem. Mamo, ale ja znam tetu s tlustym zadkem. Snazily se ji vysvetlit, ze to nesmi rikat. Dobre, tak ja znam tetu, co se nevejde zadkem do kresla.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 4. 4. 2016 17:42

Matysek píše:...


Obrázek
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 6. 4. 2016 21:10

Matýsek, tys zabil zase a znovu.
Jen se nemůžu dočkat toho našeho malého, až vyleze ven, co bude předvádět, každopádně se jej budu zastávat v takovýchto situacích.
Nejvíc mne dostal zadek do křesla nevejde :D
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 6. 4. 2016 21:40

Jo děti, které naštestí ještě nechápou a odmítají momentálně tolik žádanou zkurvenou "korektnost" jsou kouzelné. :D
Malá (3 roky a kousek) hledala oblíbenou plyšovou hračku (myška) - měl jsem něco jiného na práci, tak jsem jí poslal na dvě nejvíc pravděpodobný místa, kde by mohla být. Samo, že jí nenašla (měl jsem jí v kapse u bundy :D ) a když se vracela mi to oznámit, tak (manželka doslovně tlumočila) cedila naštvaně mezi zuby: "Jdu mu to říct potichu, než začnu křičet tak, že se celý svět zblázní"
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 7. 4. 2016 02:12

Vse co reknete, bude nasledne pouzito proti vam. Uvidis sam ...
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 4. 2016 16:59

Umře takhle Muslim.
Vidí bílé světlo,schody vzhůru do nebe,tak jde.
Vyšlape schody,tam sedí sv.Petr.“Kde je Mohamed“? „To musíš ještě výš.“
No nic,vydá se po schodech ještě výš.
Šlape, šlape, schod za schodem.
Najednou schody končí a tam sedí Ježíš.“Kde je Mohamed?“, zase se ptá.“To musíš ještě výš ….
Tak se vydá na další cestu,zase schody. Schod míjí schod, šlape a šlape…
Po nějaké době schody končí a tam plošina.
Tentokrát na ní sedí Bůh.
Muslim celý zadýchaný, neschopen slova.
Bůh ho osloví: „To je výkon,vyšlapat schody až sem ke mě, vypadáš unaveně, nedáš si čaj?“
Muslim se zmůže jen na kývnutí.
Bůh se otočí,luskne prsty a volá: „Mohamede, ty zasranej línej Pakistánče, pohni sebou, dvakrát čaj!“

(citace z http://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-inte ... zivot-sam/ )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 11. 4. 2016 20:01

Tak se profláklo, proč vlastně ti údajní iráčtí křesťani tak narychlo zdrhli z ubytovny v Okrouhlíku u Jihlavy a vydali se najatým autobusem do Němec.
Prej jim nějakej nekňuba neprozřetelně vyžvanil, že každej průměrnej Čech si k snídani uvaří minimálně jednoho Turka...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod xmarek 18. 4. 2016 21:45

Dobrý den,

Děkujeme za používání služby ParlamentníListy.cz.

Chtěla bych Vás ale upozornit, že funkcionalita pokládání dotazů vznikla s cílem rozproudit seriózní oboustrannou komunikaci mezi volenými zastupiteli a uživateli-voliči, proto se snažíme redigovat smysluplnost pokládaných dotazů. Dotaz by měl být věcný, konkrétní, ptát se na určitý postoj, problém atd., tak, aby na něj bylo možno odpovědět. Dotaz ve smyslu "Svého času jsem pochopil, že jakýkoliv chybný krok a vše může skončit nezdarem. Tehdy vznikalo toto: https://goo.gl/iKiiV3 Myslím si to dnes? Ne, nedělám chyby a proč taky? Mám nepřátelé? Ne a proč taky? Mám politické ambice? Ne a proč taky. Schopných lidí je tady docela DOST. Hezký den. Marek Xara" nebo ,,Hrobař Myslím, že i terorista Quarda: http://goo.gl/iKiiV3 by se podivil, že ministr vnitra ČR zvládne vystudovat na Bc. za 9 měsíců :-)" apod. není dotazem.

Pokud máte ke konkrétním politikům přímou výzvu nebo chcete vyjadřovat své názory, zašlete je prosím, přímo na kontaktní e-maily uvedené v Profilech politiků (pro výzvy můžete využít například možnost založení petice zdarma na http://www.jednej.cz). Vaše další názory můžete také zaslat redakci. Pokud redakce uzná Vaše názory za vhodné ke zveřejnění, ráda tak učiní. V neposlední řadě můžete využít pro prezentaci Vašich názorů diskuzi, v rámci které jsme k názoru našich uživatelů maximálně liberální.

Děkuji za pochopení. V opačném případě bychom byli nuceni Váš zneaktivnit Váš účet.

S pozdravem a přáním příjemných dnů

Katka Synková
Kateřina Synková
Produktová manažerka ParlamentníchListů.cz
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vinohradská 174
130 00 | Praha 3

Mobil: +420 775852548
===========================================================================
:mrgreen: Jsem byl mrtvý smíchy. Škoda jen, že tu hloupost Zeman nečetl. Tedy možná... :-P
xmarek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 26. 4. 2016 20:29

m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 20. 5. 2016 14:31

Dal jsem mému Crucial M500 240GB, mSATA CT240M500SSD3 doping a tohle mi ukazuje CrystalDiskMark 4.1.0 x64
SSD 2.PNG
SSD 2.PNG (49.04 ) Zobrazeno 4762 krát


a tohle CrystalDiskMark 5.1.2 x64
SSD 3.PNG
SSD 3.PNG (72.58 ) Zobrazeno 4766 krát

:D :D
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 20. 5. 2016 14:54

Jedna mala namorni historka
... na horni palube se ke kormidlu pririti male stvoreni ve veste, piratskem trirohaku a kyblem v ruce. "Tato uz me to nabavi, mama je horsi jak ten podobany s bicem v piratech." .... v koutku duse se usmivam, ze by ji to snad mohlo stacit ... "nevis o nejaky poradny vlne?" To by nebylo moc prijemne "Ale mama by se poblila a uz by s nama nikdy nejela".

Drahe polivicky premysli nad vinem, satech, sunsetem a jak se zbavit na weekend deti. Detske verze budoucich romanticek premysleji, o vlnach, vetru, desti a jak se pozeneme s harpunou za velrybou nebo alespon zralokem bez mamin. Zeny jsou stale nespokojene jiz od utleho veku.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků