Nechci loutkovou vládu s komunistama !!!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KoKoT 19. 4. 2005 17:55

Klement.Gottwald píše:Vladimíre Iljiči! Co vy tady? :-B

pro šťouraly: komunismus prochází stálou obrodou. Z důvodů našeho současného působení na Internetu jsme se rozhodli obohatit naši slovní zásobu o spojení jako IMHO, AFAIK a BTW. :-B,/quote]


OIC :-B
10:CLEAR:CLS:WAIT 0
20:PRINT "Stiskni cokoliv pro ukonceni"
30:PRINT "Ano, jsem KoKoT..."
40:IF INKEY$<>"" THEN PRINT "Spatna klavesa":GOTO 20
50:GOTO 30
KoKoT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s. Lenin 19. 4. 2005 19:25

Prečo som tu?
Až som sa obrácal v hrobe (krypte?), keď vidím ako dnes nadávajú niektorí ľudia na komunizmus (socializmus). Tie kydy maju z TV a pod.
_____
Západ sa musel nejako oživiť (*89), tak do našej spokojnej plne zamestnanej spoločnosti (aj keď niečo umelo) rýpal a sľuboval hory-doly, ale dnes sami vidíme, že to je lož.
Hanba kapitalizmu, kapitalizmus má vyvolených ($) a ľudí ktorých zdiera.
:cry: Situácia je zlá...ľudia ,nenechajte sa ďalej okrádať...veď máme slobodu tak prečo sa nebrániť
*No America = No Problems
*Neosocializmus = Socializmus zbavený chýb minulosti

a na to nám slúži komunisti bodka sk
s. Lenin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tess 19. 4. 2005 22:41

Taky chci predcasne volby!Levicaci tahnete do pekel.
Tess
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BO$$ 20. 4. 2005 21:16

Komunizmus, socializmus, fasizmus, konzervativizmus, liberalizmus nie je to jedno? Vsetkym politikom ide o to iste - co najviac si pahrabat. Ako sa lopovalo za totaca tak sa kradne za meciara, dzurindu a rovnako sa bude lopovat aj za ficka. Stat je kravina, buducnost je ANARCHIA.[/b]
BO$$
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s. Lenin 21. 4. 2005 16:24

Anarchia je úplna dezorganizanizácia štátu...skoro ako teraz :cry:
*No America = No Problems
*Neosocializmus = Socializmus zbavený chýb minulosti

a na to nám slúži komunisti bodka sk
s. Lenin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Horst Trottel 22. 4. 2005 13:28

lepsi vlada marna, ktera toho min skazi, nez nechutna pravicova ods.
ale kdo chce domu prinyst este min penez nez ted, tak proc ne
za cas se uvidi, procenta stoupaj!!
os/2 warp4.0 on pII/350
Horst Trottel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BO$$ 22. 4. 2005 21:04

2 s. Lenin> Anarchia je bezsatatie, kde si mozes robit co sa ti zapaci, dnesny stat je o obmedzovani osobnej slobody, stat ti upiera zakladne slobody ako moznost chranit si majetok svojou vlastnou zbranou, a formalne brani nam lepsim a silnejsim aby sme vladli tym ostatnym. Ale nemyslim si ze by to tak ostalo na dlho, ludia uz stat prestavaju respektovat, nedodrzuju zakony a vsetko ukazuje ze staty na celom svete postupne stracaju svoju moc. Historia to pekne ukazuje ako celi svet prechadzal od monarchie cez socializmus fasizmus, demokraciu az po liberalnu demokraciu co je uz len krok k tomu aby bol stat zruseny uplne, a nastala anarchia.
Neoterorizmus = Terorizmus zbavený chýb minulosti :D
BO$$
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honz@ 23. 4. 2005 09:57

Komunismus je nejvetsi svinstvo, ktere se kdy na tehle planete obevilo. Nechapu proc je po revoluci uplne nezakazali. Taky nechapu jak je mozne ze jsou momentalne jednou z nejsilnejsich stran v CR, lide asi zapomeli jaky tady byl bordel, jake zverstva napachali. A nejvice me sere ze se za to vsechno vubec neomluvili. Komunismus je nejvetsi svinarna pod sluncem.
Honz@
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr II. 23. 4. 2005 10:21

[quote="soukromý podnikatel";Právě teď se určuje, kdo bude sedět v loutkové vládě, Já jsem proti takové vládě, nejlepším řešením by byly předčasné volby.

Já jsem pro silnou akceschopnou vládu, která se nebude bát, že lidem řekne pravdu do očí, že zatočí s flákači, že sníží astronomický státní dluh, ikdyž to bude jen dočasně bolet, a že se bude snažit nás ČR prosazovat v zahraniční politice ve vztahu s NATO.

Loutková vláda je neakceschopná a budou v ní nekompetentní lidé s komunistickou minulostí. Já jako občan a soukromý podnikatel platící daně, si nepřeji, aby ve vládě byl komunista Telička a další postkomunisté.

Já chci, silnou pravicovou vládu !!!i/quote]

Kdyby byly předčasné volby, tak je to ještě horší než to je teď. Komunisti by je vyhráli a bylo by vymalováno. Možná když se dělá průzkum někde v Praze, tak tam vede ODSka. Jenže ona vede jen v té Praze. Na venkově kde kdo tvrdí zcela vážně, že příště zvolí komanče :-/
Petr II.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr II. 23. 4. 2005 10:30

Jsem pro monarchyi a to pro absolutistickou, ne pro něco jako je to v GB. Jenom krutý vládce může tomuto národu nastolit konečně tolik touženou vládu tvrdé ruky. Pak by se u nás jen nežvanilo, ale lidé by makali jako čerti pro blaho svého vládce a tím samozřejmě také pro blaho vlastní.

Kdo by se tomu chtěl příčit, ten by se ocitnul na pár dní přikovaný k pranýři pro výstrahu všem podobným flákačenkům. Mistr popravčí by sekal ruce zlodějům poté, co by je chvíli hezky mučil. Nejhorší mučení by bylo to, při kterém by museli vězni poslouchat kecy našich dnešních politických špiček o tom, jak nás oni společně s jim podobnými ksindly z EU přivedou rychle do absolutního ráje.
Když vám dojdou argumenty, můžete ještě začít nadávat.

Hubbard
Petr II.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s. Lenin 23. 4. 2005 18:28

2 BO$$ : Cize v anarchii mozem Ta zastrelit uprostred ulice a nic sa mi nestane...aha...dokonale

2 Honz@ : Ty ho nechceš preto, lebo vtedy ste mali rovnako a teraz mame buď málo alebo veľmi veľa peňazí...Ty patriš medzi tych druhých (pravdepodobne) a možno nechavaš na seba pracovať inými ľuďmi za min. mzdu. . .

:cry:
*No America = No Problems
*Neosocializmus = Socializmus zbavený chýb minulosti

a na to nám slúži komunisti bodka sk
s. Lenin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BO$$ 24. 4. 2005 10:46

Lenin:
Cize v anarchii mozem Ta zastrelit uprostred ulice a nic sa mi nestane...aha...dokonale


chlapce, ved ty nemas ani ponatia, co to je anarchicka spolocnost:-B. drz sa mojich slov studuj, studuj a esteraz studuj.
BO$$
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BO$$ 24. 4. 2005 10:55

s. Lenin> Teraz som si vsimol tvoju reakciu na Honzov prispevok povodne som si myslel ze ten nick a avatar ma byt recesia ale ty to s komunizmom myslis vazne, neber to v zlom ale si fakt vytrety, ty si asi totalitu nezazil ani zdaleka. Ja som vzdy tvrdil ze stat mal byt po revolucii od komunistov vycisteny. Pre tych co boli hore, a estebakov trest smrti, pre ostatnych komousov zbavebnie obcianstva a majetku, tak ako komunisti zbavovali sukromneho majetku beznych ludi po 48.
Neoterorizmus = Terorizmus zbavený chýb minulosti :D
BO$$
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 24. 4. 2005 11:22

BO$$ píše:Ja som vzdy tvrdil ze stat mal byt po revolucii od komunistov vycisteny. Pre tych co boli hore, a estebakov trest smrti, pre ostatnych komousov zbavebnie obcianstva a majetku, tak ako komunisti zbavovali sukromneho majetku beznych ludi po 48.


No jo, ale to bychom se chovali stejně jako oni a to přece nechceme, to by potom nebyl ten rozdíl mezi demokracií a komunismem.

Demokracie není dokonalá, ovšem je to to nejlepší, co zatím lidstvo dokázalo vymyslet.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BO$$ 24. 4. 2005 11:36

Tak to je pravda, ale ty co popravili tisice nevinnych ludi za to mali byt potrestany.
BO$$
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků