stare ruske scifi filmy a ina nostalgia...

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wray 2. 5. 2006 17:13

tak ma trosku chytila nostalgia a dostal som chut si pozret nejake pecky mojho detstva. spominam si ze ked som bol na zakladnej (1985-1995 cca), tak v telke frcali ruske filmy, iba utrzky si spominam - nejaky chlapec co zil cely cas v tme, a potom cele kvanta filmov o delfinoch, no a kopa inych o talentovanych skolakoch a pocitacoch co vyzerali ako osciloskop... dokonca nam v skolskej jedalni casto premietali nejaky rusky scifi velkofilm kde bolo plno robotov a kozmonautov co chodili po roznych planetach a dost som sa toho bal...

neskor frcali australske scifi serialy (pod horou, deti siria, dievca z buducnosti...) take uuuplnou nahoodu niekto nemate vo svojich archivoch?

samozrejme k tomu (neruske) vesmirne dobrodruzstva (spaceship saggitarius - to by som si OBZVLAST rad pozrel) a pecky ako ukradnuta vzducholod/cesta do praveku a ine co vysielali cez velkonocne prazdniny

one dve lahodky od Zemana som uz nasiel na dc++ ale nemate niekto tip kde by som nasiel dalsie veci takehoto razenia? (aj nazvy ma potesia, skusim daco najst)

taktiez superhrdina detskych casov - pan tragacik. precital som len tragacik a clovek z ufo,ale viem ze to bola pecka. strasne rad by som ho v elektronickej podobe, neviete kde sa da k takemuto niecomu prist?

a len tak na okraj - co zo "sucasnej" tvorby stoji za to? kultove veci ako southpark, simpsni, futurama, reddwarf, montypython... co dalsie mate radi vy? :)
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honny 2. 5. 2006 19:12

Ruskej sci-fi film sem viděl snad jenom STALKERa... zajímavý...


RD, MP a Futuramu můžu :)
x_X
Honny
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wray 3. 5. 2006 09:26

tak som skontroloval na imdb co to ten stalker je a

Trivia: The original negatives were destroyed by a processing error at the laboratory, and the film had to be shot again from scratch with a new Director of Photography

znie to typicky rusky :)))) uz sa tesim

dalsie tipy?
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rilco 24. 5. 2006 01:38

A co tak zaujimavy rusky film Kin-dza-dza
inak tie australske serialy by som si velmi rad pozrel, hlavne Deti sirie,
a Pod horou
rilco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wray 24. 5. 2006 14:28

no uz len kde to zohnat :(
wray
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wookie35 29. 8. 2018 20:26

ja si pamatam na film o vedcovi , ktori spravil zaujimave cukriky.No nahodou sa cukriky dostali do ruk letca ,nevedel o ich učinkoch , dalmsi jeden a stvaral vseliake kúsky.
Serial Elektronikove dobrodružstvá. na Youtube Dalsi film co nam v jedalni premietali scifi o detoch ktore sa dostali medzi robotou a a nicili ich hádankami ,uz si nespominam presne ....
Přílohy
438425_200f1a.jpg
438425_200f1a.jpg (14.69 ) Zobrazeno 5007 krát
wookie35
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků