Jak se legálně vystěhovat do USA ?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PC 23. 11. 2006 22:38

Arnie to dotáhl na guvernéra. Mě bude stačit když to dotáhnu třéééba na - kata !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eso 24. 11. 2006 00:22

t0mmy5 píše:jinak prosim te nemas na toho svyho kamose enjakej kontakt treba ICQ,meil nebo tak neco?? docela shanim nekoho kdo by mi mohl poradit..diky moc..jinak rpace se nebojim..do supermarketu zezacatku klidne makat pujdu ale rad bych se vysvyhnul nekam nahoru pak a rad bych halvne dodelal tady stredni co delam a docela rad bych ejste vejsku chtel nebo neakou unoversitu v americe..ale to myslim ze sance je HODNE mala ze bych se nekam takhle dostal :(


Zeptám se ho, jestli ti bude ochoten poradit. Jistě chjápeš, že bez jeho svolení tady nebudu rozhazovat jeho e-mail. Nakonec by taky nedělal nic jiného, než odpovídal na dotazy :)

Zatím se můžeš podívat sem - tady ti Češi v USA odpoví na otázky:

http://www.chicago-cz.com/forum/

- už jen přečtení pár příběhů tam ti ukáže světlé i temnější stránky...
eso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t0mmy5 24. 11. 2006 21:43

eso píše:
t0mmy5 píše:jinak prosim te nemas na toho svyho kamose enjakej kontakt treba ICQ,meil nebo tak neco?? docela shanim nekoho kdo by mi mohl poradit..diky moc..jinak rpace se nebojim..do supermarketu zezacatku klidne makat pujdu ale rad bych se vysvyhnul nekam nahoru pak a rad bych halvne dodelal tady stredni co delam a docela rad bych ejste vejsku chtel nebo neakou unoversitu v americe..ale to myslim ze sance je HODNE mala ze bych se nekam takhle dostal :(


Zeptám se ho, jestli ti bude ochoten poradit. Jistě chjápeš, že bez jeho svolení tady nebudu rozhazovat jeho e-mail. Nakonec by taky nedělal nic jiného, než odpovídal na dotazy :)

Zatím se můžeš podívat sem - tady ti Češi v USA odpoví na otázky:

http://www.chicago-cz.com/forum/

- už jen přečtení pár příběhů tam ti ukáže světlé i temnější stránky...e/quote]


mockrat dekuju..je mi jasny ze ejn tak to sem davat by nebylo dobry ale byl bych rad kdyby byl ochoten mi s necim pomoct poradit atd..ikdyz stejnak planuju tam jet NEJDRIV tak za tri roky a za tu dobu se toho muze hafec zmenit ale taky nemusi a lepsi bude byt pripraveny..chtel bych tam sice jet na nejakou univerzitu na nejake stipendium ale to se mi nema sanci povest..:) takze bych se radeji pripravil na neco jineho..:) diky moc;)
PSP 1.50, 4GB MSpro duo, PG pocket White
CHCI DO AMERIKY a zit jako v serialu Pratele:( chci si to splnit..
t0mmy5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dosty6102002 25. 11. 2018 13:18

Dobrý den já bych taky chtěl bydlet v usa.Mě od malička amerika hrozně brala ta krajina, města, lidi.Jenže nevim jestli můžu proste jen tak tam přiletět a pronajmout si třeba byt.
Dosty6102002
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků