One Key Optimizer - Lenovo

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod budo 14. 6. 2018 22:46

Absolvoval jsem výměnu disku za SSD a s tím i novou instalaci W10. Původně na mém Lenovo B50-80 byl od začátku prográmek One Key Optimizer. Moc jsem ho nepouštěl. Málokdy. Je ale třeba říci, že po 2,5 letech je kapacita a výdrž baterie ntb stála skvělá. Zda ovšem zásluhou toho prográmku, to posoudit neumím. A nejzajímavější jeho funkcí pro mne bylo čištění větráčku, kdy po spuštění té funkce najel větráček do vysokých otáček a zase snižoval a tak to opakoval 2 minuty. To jsem pouštěl cca jednou za dva tři měsíce.
Teď do čistých W10 instaluju aplikace a říkám si, zda tam ten prográmek vracet anebo ne. Zvlášť po přečtení tohoto článku se mi ale moc nechce https://www.instaluj.cz/magazin/lenovo- ... a-hloubeji

Jaký názor na to máte vy zkušenější? Díky.
budo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chipoun 15. 6. 2018 05:02

Nikdy bych si to tam dobrovolně nedal. A po koupi to byl první program k odinstalaci :-)
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod budo 15. 6. 2018 12:25

ok... a můžeš mi poradit, jak a čím čistit W10 od balastu? A jestli je nějaký jiný prográmek, který umí ovládat ventilátor do vysokých otáček a tím čistit prach?
Díky
budo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kysa 17. 6. 2018 15:41

Řekl bych, že tomu se říká vysavač nebo kompresor (každý dle vlastního uvážení a chuti) a není to software, ale hardware
Kysa
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků