Euro Truck Simulator 2 nejde spustit

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod NIGGMA 7. 12. 2018 22:22

Zdravím, mám problém se spuštěním ETS 2. když kliknu na ikonu hry na ploše tak se nic nestane, ale v procesech je ETS 2 spuštěné na pozadí a za cca 5 vteřin se vypne. Už si fakt nevím rady a budu rád za každou odpověď. Předem díky. Když tak ještě přiložím soubory game.crash a game.log ze složky dokumenty-ets2 pokud někdo bude chtít.
NIGGMA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 8. 12. 2018 09:31

Máš hru aktualizovanou? Máš ji přes steam? Steam máš zapnutý?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIGGMA 8. 12. 2018 10:31

Hru bohužel na steamu nemám. Ale třeba American Truck Simulator na steamu mám a ten jede úplně v pohodě
NIGGMA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 8. 12. 2018 10:54

A co ty aktualizace? Já mám na steamu a každou chvilku se hra aktualizuje. Takže aktualizuje případně přeinstaluj.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIGGMA 8. 12. 2018 11:56

hra je v nejnovější verzi. Asi jsem zjistil s čím je problém a to asi se souborem KERNELBASE.dll. díval jsem se tak nějak všude ale nic nepomohlo.
NIGGMA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 8. 12. 2018 13:16

Tvá ETS2 je demo nebo ne? Měl jsem problém s vypršením NEsteamového dema. Po nové instalaci aktualizované verze stejně hlásil vypršení. Totéž s demo na steam. Musel jsem po odinstalaci vyčistit registry (já ručně) související s ETS2. Pak už instalace ze steamu byla funkční.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod NIGGMA 8. 12. 2018 14:11

Ne nemám demo. ale ještě cca pře 3 dny to fungovalo bez chyby
NIGGMA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 8. 12. 2018 20:05

Lze se vrátit pomocí zálohy OS před ty tři dny? Mohla přijít nějaká aktualizace konfliktní s ETS2.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 8. 12. 2018 20:13

Ona hlavně přišla aktualizace přímo pro ETS, takže tam bych začal.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 12. 2018 23:28

Případně ještě používáš nějaké módy?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIGGMA 9. 12. 2018 00:31

ETS 2 mám stáhlé ne koupené. A mody nepoužívám.
NIGGMA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 9. 12. 2018 01:36

Stáhle? Tak to ber tak, že ti vypršelo demo. A pokud chceš hrát, tak si tu hru kup. Stojí do 100 Kč.

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-eur ... re-prices/
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 9. 12. 2018 10:42

Tak si tu hru kup, nebo si jdi pro radu tam, kdes ji ukradl.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doggg 9. 12. 2018 10:52

Líbí se mi jak to z něj lezlo na pět příspěvků:)
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2018 13:23

:D
polda
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků