Kodi (XBMC) přehrávač

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod fps 11. 2. 2016 17:51

Dá se Kodi přehrávač přepnou nebo nastavit tak aby se při přehrávání hudby přepnul do malého okna kde by byly jenom udaje o albu? Aby nebyl Kodi na celou obrazovku. Prošel jsem nastavení, a nic jsem tam nenašel.
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 11. 2. 2016 17:53

\
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike.M 11. 2. 2016 18:20

Pokud ti jde o to pouzij aimp, nebo foobar. Kodi neni prehravac, ale plnohodnotne multimedialni centrum, ktere umi uplne vse co si clovek zada. Ja tam i rozjel kamerovy system jako doplnek zoneminderu. Mam to na pc a s kodibuntu. Luxus.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 12. 2. 2016 09:11

kernel_panic [passed] píše:\

díky, zkusil jsem snad všechny písmena ale tohle mně nenapadlo, když se ale udělá malé okno, tak se písmena natolik zmenší, že se nedají přečíst udaje o albu, ale je to lepší než přes celou obrazovku, jiná možnost asi není?
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 27. 1. 2018 18:40

už několik dní mi dlouho trvá než se mi začnou přehrávat mé soubory co mám na HDD (cca minutu a půl), když opakovaně kliknu v Kodi, tak Kodi (Neodpovídá), viz screen příloha, poradíte někdo kde je chyba?
Přílohy
Bez názvu.png
fps
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků