Nejde Skype

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kikuš 22. 2. 2016 18:29

Chcela by som poprosiť o radu....mala som nainštalovaný Skype bez problémov fungoval, no nešlo mi ho naposledy spustiť a vyskočila mi tabuľka s textom: "Súbory potrebné na zaistenie funkčnosti Skypu sa nenašli. Tento problém odstránite tak, že Skype znova stiahnete a nainštalujete."
Takže som Skype stiahla, inštalovala, no nenainštalovalo pretože vyskočila tá istá tabuľka. Odinštalovala som ho, znova inštalovala no stále mi vyskočí tá istá tabuľka. Už som skúšala všetko. Ďakujem za pomoc
Kikuš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 22. 2. 2016 21:50

No a co my s tím? Pouze jsme se dozvěděly že to nejde nainstalovat.

Takže skontrolovat HDD zda je na něm místo, skontrolovat zdraví SMART, skontrolovat filesystém na HDD.

Jinak na jaký CPU to instaluješ na jakém OS, nový skype potřebuje SSE2 instrukce (čili moderní CPU).
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milsimr 24. 2. 2016 19:17

Jak tak na to koukám, možná by nebylo od věci celou záležitost svěřit odborníkovi ...
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolinec 8. 3. 2016 11:33

Dobrý den, včera večer se mi objevila na SAMSUNG SMART TV hláška, že SKYPE na Samsungu smart tv KONČÍ 2.6.2016. Ale to není všechno, poslední měsíc nebo dva se na SKYPE přes SMART TV nedá koukat, tuhne, vynechává, kostečkuje a přerušuje se.Internet jinak funguje.Máte to taky?
dolinec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 3. 2016 15:56

Jsi v IT fóru.
Vsadím se, že žádný ajťák nepoužívá Skype na TV. ;-)
Pokud už nějaký ajťák náhodou čumí na TV, pak na seriál Ajťáci:
The IT Crowd
http://www.theitcrowd.cz/
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 3. 2016 16:14

dolinec píše:Dobrý den, včera večer se mi objevila na SAMSUNG SMART TV hláška, že SKYPE na Samsungu smart tv KONČÍ 2.6.2016. Ale to není všechno, poslední měsíc nebo dva se na SKYPE přes SMART TV nedá koukat, tuhne, vynechává, kostečkuje a přerušuje se.Internet jinak funguje.Máte to taky?

Tohle je bohužel problém chytrých TV. Buď to způsobí licenční problémy, nebo se výrobce vybodne na aktualizace (to obvykle nastane velmi brzy), a služby přestávají fungovat. Mnohem lepší je "chytrost" řešit externě.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 8. 3. 2016 17:57

Milanr1 píše:Vsadím se, že žádný ajťák nepoužívá Skype na TV. ;-)

Nahodou ja jsem to chtel jednou na LG TV vyzkouset, pak jsem zjistil, ze pro zapnuti je potreba dokoupit kameru za 2 tisice a zas jsem se na to vykaslal :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod soban 8. 3. 2016 20:00

Na skype přece nepotřebuješ kameru ne? Jenom sluchátka a mikrofon?
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kysa 8. 3. 2016 20:39

A pokud používáš jenom chat, nepotřebuješ ani sluchátka ani mikrofon ani kameru ;)
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod soban 8. 3. 2016 21:54

Jasně, ale toto je už dost nepohodlné s TV :-)
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 9. 3. 2016 11:05

Bohuzel na me TV (a podle googlu i na hromade dalsich) se bez pripojene kamery od LG ukaze jen hlaska, ze pro pouzivani Skypu je nutne ji pripojit. Takze bez ni nejde ani chat, asi to ma podporit nakup prislusenstvi.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod soban 9. 3. 2016 12:59

Takže má cenu kupovat předražené chytré TV které se nedají použít? Asi je lepší koupit blbou TV + malinu. :-))
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jaroh 9. 3. 2016 14:20

jaroh
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 3. 2016 14:45

Obycejna TV s kvalitnim panelem + chytrost externe. Pod to se podepisu. At uz HTPC, nebo android stick, Rpi, tablet ... proprietalni reseni od vyrobcu jsou pouhou pasti na penize.

Ad kamera ... v ni je nejspis i mikrofon, hadal bych.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lkhk 27. 4. 2017 08:34

Obnoveni SKYPE na TV Samsung UE40F5570 (typ "F" Samsung TV)
Postup viz zde: https://uloz.to/!gWpM6TH6drwf/installskype-zip
lkhk
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků