Jednosměrná synchronizace W7 složky do MTP (Android telefon)

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Swejzi 6. 9. 2017 15:24

Pořídil jsem si novýho androida, co se už po připojení do USB netváří jako klasický mass storage, ale jako MTP. Potřebuju pravidelně synchronizovat jednu složku ve směru Win7 PC -> Android SD karta. Do teď jsem používal Allway sync, jenomže ten neumí MTP protokol. Narazil jsem na FreeFileSync, což by byl asi žhavej kandidát, ale instalačku mi hned sežere antivir, bo je tam prý nějaký svinstvo. Doporučíte i něco dalšího free? Pokud možno něco jednoduchýho, zvolit cesty, určit směr synchronizace a klik na start. Nebo to umí i Windows 7 nativně?
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 16. 9. 2017 22:41

Kdyby to někoho náhodou zajímalo, tak nejvíc se mi nakonec osvědčil MyPhoneExplorer.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freekarol 17. 9. 2017 00:26

Také tu umí některé správci souborů. Kdysi sem střídavě používal MyPhoneExplorer a ES File Explorer File Manager(přestal jsem ho používat, už není tím, čím býval), kdy jsem PC a Android propojil přes WiFi.

Pokud jde o FreeFileSync, tak při instalaci je nabídnutá instalace ještě nějakého jiného programu, což je na stránkce FreeFileSync i napsáno. Stačí číst, co se chce nainstalovat a je to. A nebo dát finanční příspěvek a dostane čistý instalátor, popřípadě si stáhnout portable FreeFileSync ze stránky portableapps.com, který je taky čistý. Ale má nějaká omezení oproti tomu, když se FreeFileSync normálně nainstaluje.
freekarol
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron