Pozor na tenhle eshop nenechte se oklamat

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ferda999 22. 1. 2018 14:26

Chci varovat všechny hráče, aby si dávali pozor na eshop ultragame.cz na kterém jsem kupoval hru Minecraft. Chtěl jsem si hru koupit na CD a dosud mi všude jinde i poslali CD když jsem kupoval hru na jiných eshopech, jenže v tomhle eshopu mi poslali jen nějaký aktivační klíč a žádné CD jsem nedostal!! Psal jsem jim a oni mi řekli, že mají na eshopu uvedeno že se jedná o digitální distribuci a že CD nedodávají a že mi ho nepošlou :( a poslali mi jen nějaký blbý návod jak si to mám nainstalovat přes internet.. Přijde mi to jako zlodějina, chtěl jsem CD s hrou a ne hru stahovat z internetu .. Dávejte si na tento eshop pozor, neboť objednáte, zaplatíte a místo CD s hrou dostanete jen blby kód..
ferda999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 22. 1. 2018 14:33

A ty se snazis udelat eshopu reklamu a tedy jsi spammer nebo jsi jen hloupy a postradas zakladni schopnosti jako je porozumeni psaneho textu?

O tom, ze jde pouze o digitalni distribuci se na webu pise asi tisickrat vcetne obchodnich podminek, ktere jsi urcite cetl.

Nemluve o tom, ze je rok 2018 a dodavat software na CD je prakticky veci minulosti...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferda999 22. 1. 2018 14:55

Jenže já to chtěl jako dárek pro synovce, to mu teď mám dát blbej klíč?.. :(
ferda999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 22. 1. 2018 15:12

Tak to musis koupit CD.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 22. 1. 2018 15:30

No to záleží k čemu ten klíč je :-)

Pokud umožní stažení image tak ho vypálíš - hodíš na nějaké medium.

Pokud je to do steamu a podobně no tak mu ten klíč předáš pěkně namalovaný na nějaké kartičce v obálce atd......
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 22. 1. 2018 15:45

Každá hra včetně Minecraftu prochází updatem,takže to CD by mu bylo k prdu,když by to stejně nakonec musel přeinstalovávat. Hezky to číslo vytiskni na barevný papír a dej mu to v obálce.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loskutorr 5. 2. 2018 18:11

Jsi naprosto slepý debil? Přímo u Minecraftu je uvedeno hned v první větě, tučně s vykřičníkem:

Expresní dodání - ihned po obdržení peněz Vám přijde na email digitální klíč, jehož prostřednictvím si aktivujete hru na dané platformě, a můžete začít hrát!

Udělej capartovi nějaké barevné přáníčko s klíčem a bude rád.
Loskutorr
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků