Adobe Acrobat Reader DC. Možnost nastavení?

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vitovecj 7. 2. 2018 12:58

Adobe Reader používám jako výchozí soubor víceméně pouze pro čtení pdf souborů. Při otevření souboru se zobrazí různé lišty a podokna nástrojů v záhlaví a po straně okna. Pro lepší čtení dokumentu je odstraním - zavřu, po novém otevření okna se to zase zobrazí stejně.
Lze nějak, jako vlastní nastavení, toto nastavení v programu uložit tak, aby se program otvíral bez nevyužívaných lišt a podoken, prakticky "jen pro čtení" . Děkuji za radu.
vitovecj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod symbian 7. 2. 2018 14:15

Ahoj,

Jde to. Máš poslední verzi? V ní by si měl po zavření programu pamatovat, které panely nástrojů byly uzavřeny a které nikoliv. Jestli máš poslední verzi a stejně ti to nefunguje, tak mrkni na návod přímo od Adobe :)

https://helpx.adobe.com/cz/acrobat/kb/d ... eader.html
symbian
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 7. 2. 2018 15:12

Nastavit režim čtení jako výchozí zobrazení není u Readeru DC možné.

Co se týče zmíněné předvolby, tak ta umožní skrýt pouze boční panely. Pruh nástrojů se s každým novým dokumentem vždy zobrazí (tedy alespoň u mě ano).

Řešením je použít jiný SW. Např. Foxit Reader.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitovecj 7. 2. 2018 16:31

Zdravím a děkuji, nastavil jsem to podle "symbiana" juniora a funguje to jak jsem požadoval. Sám, jsa trochu starší ročník, jsem řešení nenašel. Ten pruh nástrojů stejně při čtení došlých dokumentů používám /tisk, přep. stránek, event. úprava zvětšení/, takže tolik nevadí jako nutnost stále zavírat nepoužívaná podokna.
vitovecj
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků