Kopírování do více složek najednou - Total Commander

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod SonicxSonicx 2. 4. 2018 09:45

Ahoj,

potřeboval bych poradit s touto věcí, jak kopírovat jeden soubor současně do více složek.

Zadání:

1) mám složky dle zakázek a ty obsahují datum zakázky a jméno zákazníka - např. 20180101 - Petr Novak, další pak třeba 20150103 - Petr Novak, atd.

2) každý další dokument týkající se stejného klienta chci nakopírovat do všech složek, tedy jak do "20180101 - Petr Novak", tak do "20150103 - Petr Novak"

3) u některých klientům mám složek desítky, proto tento dotaz

4) tedy, mohu v Total Commanderu - nebo jakkoli jinak ! (není podmínka to udělat v Total commanderu) zadat, aby se soubor kopíroval do všech složek, které obsahují "Novak"? Něco jako F5 - kopírování do *Novak*

Děkuji moc !!
SonicxSonicx
Junior

Odeslat příspěvekod delfin_flip 19. 4. 2018 10:10

Ahoj,
dneska jsem řešil podobný problém. V Total Commanderu si v levém okně vybereš složky ke kopírování, v pravém okně pomocí Vybrat -> Vybrat skupinu a tam pomocí <Novák složky obsahující Novák. Pak klasicky F5 ke kopírování, rozkliknout možnosti a zaškrtnout poslední políčko "Kopírovat do všech vybraných složek nebo odkazů v cílovém panelu".
Takhle by to mělo fungovat.
delfin_flip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krakatoa 19. 4. 2018 14:07

Podle mě by bylo nejvhodnější a nejjednodušší udělat na to prográmek, který naparsuje jméno z názvu souboru a pak jej nakopíruje do složek, které obsahují to jméno. Třeba v autoitu by to byl program na pár řádků kodu naprogramovanej za pár vteřin. A pak by se to spouštělo označenm souboru, pravý klik na myši a z nabídky by se vybral ten program, prostě tak jak se spouští třeba mediainfo nebo 7z. Nebo by se klidně spouštěl nějakou klávesovou zkratkou.
Krakatoa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků