Ako na zaheslovany RAR subor ...

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tomson333 21. 8. 2006 22:20

Akyms sposobom sa da cracknut, resp. zistit heslo na zaheslovany subor RAR ... Vyskusal som viacero programov ale ani jeden nefungoval ... Diki
Tomson333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JIV 21. 8. 2006 23:03

to ide len hadanim
daj si na fore hladanie uz sa to tu preberalo aj s odkazmy na apps
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod The_mike 21. 8. 2006 23:12

1:10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


ze to uhadnes
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kyong 22. 8. 2006 07:56

Zkus program Avdvanced Archive Password Recovery. Ale rar se zjišťuje celkem pomalu. Takže jestli je tam nějaké dlouhé heslo, tak za pár let ho možná zjistíš. :lol:
Jsem vždycky někde na netu. Vždyť síť je přece rozlehlá a nekonečná.
Kyong
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Tomson333 22. 8. 2006 17:57

Dik moc ... vyskusam ... ked nepojde necham tak :)
Tomson333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mistrYoda 18. 1. 2009 17:36

Potřebuji pomoct. Stává se mi, že stahuji soubor, který opravdu potřebuji a stahuji ho celou noc. Nespím kvůli tomu a když už se to stáhne, tak se to otevře ve WinRaRu a chce po mě heslo které neznám. A věřte, že to celkem naštve. Potřeboval bych program, který by byl opravdu rychlý a uměl mi to heslo zjistit. Mám program ARCHPR který je zdarma ale je nehorázně pomalý. Např když máte 3 místné heslo, tak ho zjištuje se vsemi moznými kombinacemi 10hodin. Neexistuje něco co je rychlejší? Třeba i placený ale hlavně aby fungoval. Díky

//Devastor - sloučeno
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 1. 2009 17:48

Jestli máš představu, že to nějaký soft prolomí za půl hodiny, tak to ani náhodou.
Rychlost záleží hlavně ne tvém CPU a doba prolomení lepšího hesla může být od několika dnů po třeba dva měsíce. Samozřejmě když necháš beže PC v kuse.
Jsem to zkoušel a žádný zázračný program jsem neobjevil.
Pokud heslo ani netušíš, tak je to velice obtížné.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kohutisko 18. 1. 2009 17:53

co takto pytat sa tam, odkial ten zaheslovany rar stahujes? ak je to nejaky warez, tak nie je problem sa k tym heslam dopatrat.

winrar pouziva od verzie 3 vylepsene sifrovanie a ak ma heslo viac ako 6-7 znakov, tak sa rozluc s jeho rozlusknutim hrubou silou v rozumnom case (rozumej skor ako o par rokov)
kohutisko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistrYoda 18. 1. 2009 17:56

No samozřejmě že jsem nečekal že za pul hodiny al třeba za 2 3 ano. A tak nemůžete mi aspon doporucit nejaky, který je nejrychlejsí i kdyz mu to trva dlouho? A ještě mě napadlo spíš než program na prolomení není třeba nějaký na obcházení hesla. Není něco takového? Díky
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 18. 1. 2009 18:38

Pochop to. Šifrování ve WinRARu je natolik kvalitní, že nepřichází v úvahu nějaké obejití hesla. Ty prostě musíš WinRARu dodat správné heslo a jeho zjištění je, specielně u WinRARu, velmi, velmi zdlouhavé (a odhad na dobu louskání jeden rok je naopak velmi, velmi optimistický).
Pokud odhlédneme od toho, že tady řešíme warez - a to se v tomto fóru nesmí - tak ti poskytnu tu radu, že prostě zašifrované soubory, od kterých předem neznáš heslo, jednoduše nestahuj.
A na např. www.slunecnice.cz (nebo na www.zive.cz, sekce Ke stažení) jsi hledal, nebo vyžaduješ řešení předložené na stříbrném talířku?
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 18. 1. 2009 21:24

Pokud chces rozsifrovat winrar a dobrat se vysledku, dokud jsi jeste nazivu, tak budes potrebovat minimalne nejaky superpocitac.

Takze rada:
Nestahuj dulezite soubory zabalene do raru, ale stahuj je v jejich normalni podobe, pak nehrozi nejake zaheslovani.
A kdyz uz stahujes zaheslovane rary, tak si dej tu praci a prohledej to forum nebo web, kde byly linky na ty rary, urcite tam najdes i to heslo, ktere mas pouzit.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod DevAstor 19. 1. 2009 03:04

vetsinou je heslo uvedeno na strankach z kterych stahujes...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JRD 19. 1. 2009 13:03

Zadej název souboru do Googlu a hledej. Prolomení je téměř bez šance.
Další možnost je uvést o co jde, třeba to někdo má.

Jinak ten dotaz je duplicita jako prase.
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=916&t=936598

//Devastor - Díky, téma sloučeno.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 28. 2. 2009 09:57

Mám podobný problém, jenže, všichni stahují a neví heslo (to docela naštve) nebo zapomněli heslo, jenže... já heslo mám, mám ho poznamenaný, takže se splést nemohu protože jsem si ho zadával sám ale přesto mi nejde rozbalit. Winrar mi oznámí "nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru" nebo hlášku "žádné soubory k extrakci" nebo oboje.

Přitom rar velikost má, soubory se mi tam ukazují, heslo mám 100% správně protože by bylo na hlavu zapisovat si špatný heslo. Takže v čem to vězí? Chyba už při zabalování nastat nemohla, protože jsem je dřív rozbaloval, ale teď jsem se k nim delší dobu nevracel.
Záznam pro opravu dat jsem samozřejmě nevytvořil 8-S
Naposledy upravil voshi dne 28. 2. 2009 10:58, celkově upraveno 1
voshi
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků