Automatické otváranie zložky Dokumenty

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Rudd 30. 8. 2008 17:36

Mám rovnaký problém ako je popísaný v príspevku NE-VYPNUTIE PC..., zo dňa 26.8.2008 - automatické otváranie zložky Dokumenty.
Riešenie dal p. "kernel_panic", ale ... nemám v tom takú prax.
Prosím vás, mohol by niekto pokiaľ možno podrobne popísať postup ako vojsť do registrov a urobiť tie úkony k vyriešeniu problému?
Dosiaľ som také čosi nerobil, ale určite si dám pozor ...,
vopred ďakujem !!!

Pokiaľ ide o upozornenie v spomenutom príspevku, že pc môže byť zavírený atď., naozaj sa mi veľmi divne správal počas včerajška. Po preskenovaní a odstránení nájdených problémov cez NOD, Spybot, Spyware Terminator a Ad-Aware Prof sa prevádzka pc ustálila a zdá sa všetko o.k., len ten problém so zložkou Dokumenty zostal ...
Pomôže teda niekto ?
Rudd
Junior

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 8. 2008 20:43

čemu konkrétně nerozumíš? myslím, že to je popsáno dost uživatelsky. ale budu hodný a vyjímečně vyvinu trochu snahy + zkontroluju ti log z CF (nevěřím, že by tam už žádné viry nebyly) =>

Pošlete prosím log z CF: Stáhněte a uložte na plochu ComboFix:

Spusťte aplikaci pod účtem Správce počítače - zavřete všechny spuštěné programy (webový prohlížeč, messenger, Microsoft Word, ...) - následuje licenční ujednání, klikněte na Ano - popřípadě ještě jednou na Ok- začne se testovat (celá akce trvá cca. 5 - 10 minut, někdy i trochu déle) - během skenu se nepokoušejte spouštět žádne jiné aplikace a neklikejte do okna ComboFixu - po dokončení se automaticky otevře okno poznámkového bloku s textem (pokud se tak nestane, log je v C:\ComboFix.txt), který sem pomocí známých klávesových zkratek Ctrl + A (označení celého textu) -> Ctrl + C (uložení do jakési schránky) -> Ctrl + V (vložení textu) zkopírujte - a počkejte na další postup

VAROVÁNÍ: Je možné, že při testu budou různé bezpečnostní programy hlásit neoprávněný pokus o smazání daného souboru či něco jiného. Povolte jejich případné dotazy nebo na dobu scanu úplně vypněte rezidentní modul daného programu.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior

Odeslat příspěvekod Rudd 30. 8. 2008 21:30

Ďakujem pekne Vám wizpal, aj ostatným, ktorí mi problém pomohli vyriešiť. Kto má takýto, alebo podobný problém, POZRITE SA do témy v tomto fóre pod názvom NE-VYPNUTIE PC, zo dňa 26.8., kde sme môj problém vyriešili.
Úmyselne som ponechal túto tému na tomto mieste aj s týmto odkazom, ak by to niekto v budúcnosti potreboval !!!
ĎAKUJEM
Rudd
Rudd
Junior

Odeslat příspěvekod wizpal 30. 8. 2008 21:42

áá takže si obíral o čas dva lidi. příště to řeš v jednom threadu.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior

Odeslat příspěvekod Rudd 30. 8. 2008 21:49

prepáčte, ale náhodou som natrafil na to, že sa o tom pojednáva v tej druhej téme !
Vďaka
Rudd
Junior

Odeslat příspěvekod JRD 31. 8. 2008 18:31

Pak nechápu proč nehledáš odpověď ve vláknu se správným názvem :?: :idea:
třeba:

Při spuštění Windows Průzkumník s Dokumenty
viewtopic.php?f=916&t=954786

otevreni slozky dokumenty po startu windows
viewtopic.php?f=916&t=1043363

Po spusteni wixp mi otvori okno Moje dokumenty
viewtopic.php?f=916&t=1019924

atd.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor